Ivančice, 3. dubna 2012 (MEDIAFAX) - Ve vazbě skončil čtyřicetiletý muž z Ivančicka, který padělal doklady lidí a půjčoval si na ně peníze. V 16 případech způsobil škodu přes 50 tisíc korun, informoval v úterý brněnský policejní mluvčí Bohumil Malášek.
Celý článek... Přidat nový komentář

Brno, 2. dubna 2012 (MEDIAFAX) - Dvanáct nelegálně pracujících cizinců objevili příslušníci brněnského celního ředitelství při březnových kontrolách v Jihomoravském kraji a na Vysočině. Sdělila to mluvčí celního ředitelství Lada Temňáková.
Zaječí, 2. dubna 2012 (MEDIAFAX) - Kriminalisté vyšetřují incident, při kterém v pátek pozdě večer přepadl u nádraží v Zaječí na Břeclavsku třiadvacetiletou ženu. Oběť okradl o auto a brutálně ji přitom zmlátil, žena leží ve vážném stavu v nemocnici, řekla v pondělí policejní mluvčí Kamila Haraštová.
Maršov, 2. dubna 2012 (MEDIAFAX) - Stodolu u rodinného domu upravenou jako dřevodílnu zničil v noci na pondělí požár v Maršově na Brněnsku. Sdělil to mluvčí hasičů Jaroslav Haid s tím, že materiální škody přesahují jeden milion korun.
Brno, 31. března 2012 (MEDIAFAX) - K několika případům popadaných stromů vyjížděli během sobotního odpoledne hasiči v Jihomoravském kraji. Informoval o tom operační důstojník hasičů.
Tvořihráz, 31. března 2012 (MEDIAFAX) - Život muže si vyžádal požár rodinného domu v obci Tvořihráz na Znojemsku. Tělo vynesl z domu náhodný svědek, lékaři muže už ale nezachránili, řekl mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Haid.
Pasohlávky, 31. března 2012 (MEDIAFAX) - Neznámý pachatel sebral v Pasohlávkách z osobního automobilu třiapadesátiletého ruského podnikatele peníze a elektroniku. Škoda přesáhla 100 tisíc korun, informoval v sobotu brněnský policejní mluvčí Bohumil Malášek.
Moravany, 31. března 2012 (MEDIAFAX) - V rukách policie skončil dvaadvacetiletý muž, jenž v Moravanech na Brněnsku okradl ženu ze Slovenska o kabelku a z karet jí vybral 100 tisíc korun. V sobotu to řekl brněnský policejní mluvčí Bohumil Malášek s tím, že poškozená dostala zpět pozlacený mobil a odcizené doklady.
Vyškov, 30. března 2012 (MEDIAFAX) - Až tříleté vězení hrozí třicetiletému muži, který na Vyškovsku ujížděl policistům. Po odstavení auta se snažil utéct, ale zastavil ho varovný výstřel, řekla v pátek vyškovská policejní mluvčí Alice Navrátilová.
Mikulov, 29. března 2012 – Prostranství U Staré Brány v Mikulově získalo od Nadace Partnerství finance na svou proměnu ve výši 195 tisíc korun. Zanedbaná plocha ležící v blízkosti centra města nenaplňovala představy zdejších obyvatel o místu vhodném pro setkávání, odpočinek nebo společné akce.

