Umístění: Společnost Černá kronika Brno: Agresivní muž napadl strážníky i záchranáře

Brno: Agresivní muž napadl strážníky i záchranáře

Brno, 4. srpna 2010 (MEDIAFAX) - Slovensky hovořící muž (27) napadl v úterý odpoledne strážníky a záchranáře, když se jej snažili zpacifikovat. Podle mluvčí Městské policie Brno Denisy Kapitančikové chtěl zaútočit na kolemjdoucí v budově v Technické ulici.

Policie-zasahovka-5

 

„Vůbec nekomunikoval, byl dezorientovaný a neustále se snažil fyzicky napadat všechny přítomné kolem sebe,“ popsala průběh události mluvčí. Strážci zákona pak muže odvedli a pokusili se zjistit, proč se útočník chová nebezpečně. Agresor s nimi však nespolupracoval a snažil se dostat zpět do budovy.

Hlídka městské policie pak raději zavolala záchranáře. Domnívala se totiž, že by slovensky hovořící muž mohl být pod vlivem drog nebo by mohl trpět psychickou poruchou. „Lékaři jej pak po prvotním ošetření za asistence strážníků odvezli do zdravotnického zařízení, protože neustále fyzicky napadal jak hlídku, tak i záchranáře,“ uzavřela mluvčí.

Michal Vanác

Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci