Umístění: Společnost Černá kronika Policie žádá o pomoc při pátrání po nemocné ženě ze Znojma

Policie žádá o pomoc při pátrání po nemocné ženě ze Znojma

Brno, 11. května 2012 (MEDIAFAX) - Jihomoravská policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání po osmapadesátileté Marii Bartoškové ze Znojma. Pohřešovaná, která zmizela ve středu, trpí onemocněním mozku, řekla v pátek krajská policejní mluvčí Petra Vedrová.

policie-dvere_auta_pomahat_a_chranit250

Pohřešovanou naposledy viděli na lavičce v parku na Komenského náměstí ve Znojmě ve středu okolo 16. hodiny. "Žena trpí onemocněním mozku, při kterém může být dezorientovaná a mít výpadky paměti," upozornila Vedrová.

Podle ní hledaná cestuje hromadnými prostředky například do Brna, Moravských Budějovic a dalších míst. "Už v minulosti se stalo, že byla nalezená zmatená v Brně a její zdravotní stav vyžadoval hospitalizaci," řekla mluvčí s tím, že dosavadní prověřování zdravotnických zařízení nepřineslo žádnou informaci.

Pohřešovaná měří 165 centimetrů a je střední postavy. Má modrdé oči, hnědočerné vlnité středně dlouhé vlasy a oválný obličej. Naposledy měla nejspíš rifle nebo tmavé kalhoty, kostkované sako do pasu a bílé tenisky.

Aktualizováno: Policie ČR pátrání odvolala.

Lenka Horáková, foto - zdroj: Policie ČR

Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript