Umístění: Společnost Černá kronika Policie pátrá po podnikateli, který zmizel cestou z Vyškova do Kroměříže

Policie pátrá po podnikateli, který zmizel cestou z Vyškova do Kroměříže

Vyškov, 4. srpna 2012 (MEDIAFAX) - Devětatřicetiletý podnikatel Radek Kříž zmizel cestou z Vyškova do Kroměříže. Rodině se naposledy ozval mobilním telefonem ve čtvrtek odpoledne, zřejmě po skončení obchodního jednání, které na Hané absolvoval, řekl v sobotu policejní mluvčí Bohumil Malášek.

policie-dvere_auta_pomahat_a_chranit250

 

Policisté vyhlásili po podnikateli mimořádné pátrání. Hledaný muž je 185 cm vysoký, střední postavy. Má modré oči a krátké bond vlasy, oválný obličej zúžený k bradě. "Na sobě měl bílé kraťasy s černými kostičkami, tričko nezjištěné barvy, na nohou kožené žabky," popsal Kříže policejní mluvčí.

Pohřešovaný podnikatel a hráč brněnského klubu Pink Pigs v malé kopané odjel ve čtvrtek kolem desáté hodiny vypůjčenou bílou octavií evidovanou v Olomouckém kraji do Kroměříže na obchodní jednání. Naposledy kontaktoval telefonicky příbuzné stejný den kolem půl čtvrté odpoledne. "Od té doby o sobě nedal žádnou zprávu," řekl Malášek.

Aktuálně: Policie ČR pátrání odvolala.

Jiří Nováček, foto - zdroj: Policie ČR

Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci

Komentáře a dotazy k produktu  

 
0 #2 2012-08-11 13:34
Prý už ho našli, ale proč o tom nikde nedají vědět ????
Citovat
 
 
0 #1 2012-08-06 17:01
No a co třeba kdyby policie poskytla více informací. Třeba jestli to auto někde zůstalo, nebo jestli zmizelo taky atd. A pokud tak kde auto zůstalo, přece jenom lidi sou všímaví a určitě by se někdo našel, kdo něco ví.... nebo něco viděl, že někde bylo ono bílé a u něj ještě nějaký...
Citovat