Umístění: Kultura Divadlo a film Donutil a Špaček chystají autogramiády v Brně

Donutil a Špaček chystají autogramiády v Brně

V knihkupectví KNIHY DOBROVSKÝ na Joštově ulici v Brně, největším knihkupectví na jižní Moravě, proběhnou v březnu dvě zajímavé autogramiády. 11. března od 14:00 proběhne autogramiáda známého herce a člena činohry Národního Divadla v Praze MIROSLAVA DONUTILA u příležitosti nové knihy Ptejte se mě, na co chcete, já, na co chci, odpovím z nakladatelství Brána . Populární herec a vypravěč Miroslav Donutil vás ve své knize vtahuje do víru vyprávění dalších veselých historek a příběhů,které se staly jemu osobně

Donutil a Špaček

 
nebo jeho kamarádům a blízkým,čímž reaguje na množství dotazů z řad diváků, posluchačů a návštěvníků jeho vystoupení. S vtipem sobě vlastním vám bude vyprávět mimo jiné o filmování na Slovensku, o svých vztazích s našimi předními herci … Autogramiáda se uskuteční ve druhém poschodí v proskleném arkýři, u literární kavárny.

25. března od 15:00 proběhne autogramiáda u příležitosti představení „Nové velké knihy etikety“ Ladislava Špačka. Kniha je univerzální průvodce různými společenskými událostmi. Seznamuje čtenáře se všemi formami společenského styku, se správným řešením společenských situací, s pravidly jednání jak doma, tak v cizině. Množstvím informací a rad překonává všechny dosud vydané příručky společenského chování. Poskytuje praktické návody, jak se chovat ve společnosti, v kanceláři, na ulici i doma, jak správně stolovat, jak se oblékat, jak se chovat na recepci, na banketu, jak připravit návštěvu ústavního činitele, jak jednat se zahraničními partnery. Vychází ze soudobého pojetí etikety a protokolu. Je nezbytnou pomůckou pro školu, úřad, firmu i rodinu. Nová velká kniha etikety vychází ze změn, jimiž česká společnost prochází. Je obohaceno o nové trendy v oblékání, o další typy společenských akcí, o bohatší přehled forem stolování. Kniha má dvojnásobný rozsah oproti Velké knize etikety. Doplněné a rozšířené pasáže přivítají manažeři, vedoucí pracovníci úřadů a institucí, diplomaté, učitelé, studenti a rodiče. Autogramiáda se uskuteční ve druhém poschodí v proskleném arkýři, u literární kavárny.
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci