Umístění: Kultura Divadlo a film Festival Back to School zahájí nový akademický rok s Chinaski

Festival Back to School zahájí nový akademický rok s Chinaski

Brno, 25. září 2014 - Návrat studentů středních a vysokých škol do tříd či poslucháren po letních prázdninách zpříjemní již čtvrtý ročník festivalu t-music Back to School. Tradiční oslava začátku nového školního roku 2014/2015 se uskuteční 30. září v Brně-Komárově v areálu Hněvkovského.

Chinaski brno festival back to school

 

Letos se mohou návštěvníci těšit na pět hudebních kapel v čele s Chinaski a bohatý studentský program, to vše se vstupem zdarma. Kromě přední domácí poprockové kapely kolem Michala Malátného a Františka Táborského nebudou chybět ani další známá jména. Po dvou letech se na putovní pódium vrátí Sto zvířat a svoji premiéru si odehraje trojlístek Prague Conspiracy, Atmo Music a Dolls in the Factory. Na návštěvníky čeká i interaktivní doprovodný program, letos v leteckém duchu se vzdušnými hrami.

Festival si v průběhu své existence získal stálý zájem studentů i podporu akademického vedení zúčastněných univerzit. „Máme radost, že se nám tento úspěšný projekt a současně největší český podzimní open air festival podaří zrealizovat již počtvrté,“ komentuje festival Markéta Vychytilová, manažerka sponzoringu a akcí společnosti T-Mobile, která akci organizuje.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci