Umístění: Kultura Divadlo a film Jaroslav Dušek a Vizita ve Znojmě

Jaroslav Dušek a Vizita ve Znojmě

Znojmo, 25.ledna 2010 - V sobotu 30. ledna a v neděli 31. ledna 2010 dd 19 hodin bude k vidění v Městském divadle ve Znojmě fenomenální divadelní představení Čtyři dohody s Jaroslavem Duškem a divadelním spolkem Vizita. Dvojpředstavení spolupořádá i znojemské středisko společnosti TyfloCentrum Brno, o.p.s. ve spolupráci s městem Znojmem, zejména s příspěvkovou organizací Znojemská Beseda, a dalšími organizacemi. Výtěžek z představení bude slavnostně předán znojemskému středisku společnosti TyfloCentrum Brno, o.p.s. a sociálnímu družstvu Znovoz.

Dusek

 

TyfloCentrum Brno, o.p.s., je akreditované středisko sociálních služeb pro zrakově postižené v Jihomoravském kraji se sídlem v Brně. Regionální pobočky jsou nejen ve Znojmě, ale i v Břeclavi, Vyškově a v Moravském Krumlově. Letos slaví desetileté výročí založení a úspěšné pomoci nevidomým a slabozrakým lidem.

Charitativní akce vznikla z iniciativy znojemského podnikatele Bronislava Mikuláška. Město Znojmo poskytne zdarma divadelní sál a zajišťuje prodej vstupenek. Herci odehrají představení zdarma, pouze za režijní náklady.
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci