Hrady.cz
Umístění: Kultura Folklor a vinařství Královský košt Znojmo

Královský košt Znojmo

Královský košt Znojmo 250x167V pátek 25. srpna od 18 hodin se v Louckém klášteře uskuteční druhý ročník Královského koštu Znojmo. K ochutnání bude připraveno 500 nejlepších vín dvanáctého ročníku jedné z nejvýznamnějších soutěží vín u nás KRÁL VÍN České republiky. Do letošního ročníku přihlásilo 152 českých a moravských vinařů 1 200 vín!

Bez nadsázky lze tedy prohlásit, že ve Znojmě budou k ochutnání aktuálně nejlepší vína České republiky. Královský košt bezprostředně naváže na slavnostní vyhlášení soutěže KRÁL VÍN České republiky, je tedy velmi pravděpodobně, že se v Louckém klášteře bude možno osobně potkat celou řadu vinařů, kterých na vyhlášení přijede výrazně přes 100.

Královský košt Znojmo 600x400

V ceně vstupného je nejen volná neomezená ochutnávka vín, ale také bohaté občerstvení formou rautu a pro každého hosta s platnou vstupenkou také krásný dárek – zbrusu nová kniha KRÁL VÍN České republiky 2017. A aby toho nebylo málo, u vstupu každý dostane na ruku identifikační náramek, s nímž získá hned následující sobotu a neděli celou řadu výhod ve Znojmě a okolí. Dobrá rada tedy zní „přijeďte do Znojma“ na celý víkend!

Podrobné informace zde: www.kralvin.cz/kralovske-kosty-znojmo


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci
Inzerce