Umístění: Sport Fotbal

Hejtman blahopřál legendárnímu Masopustovi

Masopust a HašekVe středu 28. ledna se v brněnském klubu Šelepova No 1 sešli fotbaloví mistři z roku 1978 v čele s Josefem Masopustem, trenérem tehdejší mistrovské Zbrojovky. S bývalými hráči se zde setkal hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek, který právě legendárnímu Pepovi Masopustovi předal osobní dar k jeho únorovým 78. narozeninám. Od hráčů na oplátku hejtman obdržel dres se symbolickým číslem „78“.

Jak dlouho vydrží na fotbalové lavičce v Brně trenér Beránek?

Miroslav BeránekNový trenér brněnských prvoligových fotbalistů Miroslav Beránek (51) zamířil na Moravu ze Spojených arabských emirátů z klubu Al Wasl. U dubajského týmu vydržel pouhé dva měsíce, koncem září se po neshodách s vedením rozhodl ukončit smlouvu.

Trenýrky nedělají z fotbalistek chlapy

fotbalistky 1. FC BrnoZdrcující skóre 6:262 v prvoligové kopané za pouhou jedinou sezonu. I taková může být nejvyšší fotbalová soutěž. V tomto případě jde ale o ženskou první ligu a mužstvo z Ivančic v roli absolutního outsidera...

Holešínský sportovní klub slavil postup do první ligy!

HSK Holešín31. října bylo v Holešíně veselo – Holešínský sportovní klub (HSK) po suverénním vítězství ve 2. lize malé kopané  postoupil do 1. ligy. Tento triumf je o to cennější, že se mužstvo výrazně omladilo a podávalo velmi dobré výkony. Aby si hráči osladili tento úspěch - postup do 1. ligy, obdrželi dort a nechybělo ani šampaňské.Velký dík patří všem fanouškům a příznivcům malé kopané, zvláště panu Porhinčákovi a Jelínkovi za angažování se při této akci.
Přátelé malé kopané věnovali všem hráčům pamětní medaile a celému kolektivu pohár s věnováním. Mužstvo také obdrželo 2 kopací míče. Třem nejlepším hráčům byly předány sošky fotbalisty (p. Horvath, Dvořáček a Opatřil). Skalnímu fandovi p. Součkovi byl předán pohár. Za největší zásluhy pro malou kopanou v Holešíně byl vyhlášen pan Marek Opatřil, který obdržel věcný dar.

Ať žije fotbal za Lužánkami!

Za Lužánkami nový fotbalový stadiónFotbalisté i jejich fanoušci mohou za tři roky otevírat šampaňské! Když se vše povede, měli by sportovní zápasy sledovat z tribun nového stadiónu, který má vyrůst na místě toho zchátralého za brněnskými Lužánkami. Podobat se bude slavnému římskému Koloseu. Bude jak národním stadiónem, tak domovským centrem brněnského klubu 1. FC Brno. Vejde se do něj až třicet tisíc diváků a je navržen tak, aby splnil všechna kritéria kategorie Elite podle požadavků FIFA pro mezinárodní fotbalová utkání.

1. FC Brno si troufá na pohárovou Evropu

1. FC BRNOŠéf 1. FC Brno Roman Pros vytyčil pro tento ročník jasný cíl – tým musí skončit do druhého místa. Mužstvu určitě pomáhá i stále reálněji se rýsující přestavba stadiónu za Lužánkami nebo nově...

Strana 44 z 44

Salon vín České republiky 2017