Umístění: Sport Halové sporty V semifinále florbalového poháru se střetnou Otrokovice s Vítkovicemi

V semifinále florbalového poháru se střetnou Otrokovice s Vítkovicemi

florbal01-250Brno, 29. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - V semifinále florbalového Poháru České pojišťovny se střetnou Otrokovice s Vítkovicemi a druhý duel sehrají Chodov a Mladá Boleslav. Informuje v úterý server florbal.cz.
 

Otrokovice si přály hrát v domácím prostředí, divácká kulisa je vždycky příjemná a zvlášť, když letos Panteři hrají ve formě. Jenže právě ligový duel s Vítkovicemi týmu ze Zlínska vůbec nesedl a výsledkem byl debakl 0:11. „Kluci by samozřejmě chtěli postoupit a tak přání bylo domácí utkání s Mladou Boleslaví, což se jevilo jako nejsnazší cesta. Vítkovice jsou jistě těžší soupeř, umí potrestat každou chybu. Ale jsme rádi, že hrajeme doma, bude to určitě parádní zápas pro diváky,“ říká šéf otrokovického klubu Aleš Ordelt. „O termínu se zatím jedná, ale určitě chceme tento zápas odehrát v týdnu před ligovým zápasem v Brně,“ dodává Ordelt. Je pravděpodobné, že se v Otrokovicích bude hrát ve čtvrtek 8. prosince.

„Jsme spokojení. Hlavně z toho důvodu, že nemusíme daleko cestovat. Navíc se na Otrokovice těšíme, doufáme že přijde plný dům. Ale víme, že Otrokovice jsou teď v herní pohodě a musíme se na ně připravit,“ nepodceňuje rivala vítkovický Radim Polášek.

Týmy Chodova a Boleslavi se letos střetly už v září na začátku ligy a úspěšnější byli Pražané, kteří vyhráli 7:3. Nyní čeká oba soupeře díky úternímu losu zajímavý dvojboj. Ligový zápas ve městě automobilů je naplánován na sobotu 10. prosince. Pohárové semifinále se bude muset odehrát pár dnů předtím. „Mohlo to pro nás dopadnout určitě hůř, nechtěli jsme hrát s Vítkovicemi. Ale každopádně nás čeká zajímavý týden, jedeme na Tatran a pak budeme mít dva zápasy s Chodovem,“ říká sportovní manažer Bily Boy Mladá Boleslav Tomáš Pacák. Na pražském Jižním Městě jsou s losem spokojení. „Určitě jsem rád, že budeme hrát doma. Los je přijatelný a těším se na utkání o vyřazení. Určitě nebude chybět náboj playoff,“ těší se obránce Chodova Michal Kotlas.

Finálový duel je naplánován na pondělí 19. prosince do pražské sportovní haly na Podvinném mlýnu.

Tomáš Rambousek

Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci