Umístění: Kultura Hudba a koncerty HANDEC FEST v Kuřimi nabídne pořádný rockový nářez

HANDEC FEST v Kuřimi nabídne pořádný rockový nářez

handec fest kurim rockKuřim, 25. srpna 2016 - Poslední prázdninová sobota slibuje slunečné počasí, které využijí také návštěvníci open-air fetivalů. Milovníci rockové hudby mohou zamířit na festival HANDEC FEST, který se uskuteční v sobotu 27. srpna na nádvoří zámku v Kuřimi. V programu se představí desítka kapel.

Headlinery letošního roku budou dvě legendární kapely, které letos shodně slaví 30 let od založení – Tichá dohoda a Laura a její tygři. Nepřehlédnutelnými kapelami jsou pop-punkově kapely Prague Conspiracy nebo Maniac. Před půlnocí je připravena energetická nálož hard rockových Gate Crasher. Nudit se návštěvníci nebudou ani s brněnskými Lidopop či osvědčenými revivalovými kapelami.

Program pro rodiny s dětmi začne v brzkých odpoledních hodinách, kdy bude na nádvoří připravené vyžití pro rodiny s dětmi, doplněné o doprovodný program na pódiu. Děti zabaví fotokoutek, divadlo, soutěže a skákacími atrakce. Divadlo Maňadlo v čele s Vojtou Polanským mladším zahraje od 13.30 hodin zcela nové pohádkové představení „Za pohádkou pohádka - O rybáři a zlé ženě“.

Od 14:30 pak začne rockový program. Základní cena vstupenky je 220 korun. Při příchodu do 15. hodiny je slevněné vstupné 180 korun. Aktuální časy začátku vystoupení jednotlivých kapel najdete na webu handecfest.cz.