Umístění: Kultura Hudba a koncerty Hradologie 2012: Moravské památky již počtvrté rozezní hudební maraton

Hradologie 2012: Moravské památky již počtvrté rozezní hudební maraton

Brno, 8. června 2012 - Již čtvrtý ročník multižánrového festivalu Hradologie se uskuteční v období od 29. června do 25. srpna 2012. Organizátoři festivalu Vás v tomto ročníku vždy ve dvou dnech zavedou na čtyři historicky a architektonicky atraktivní místa, mezi něž patří hrad Veveří, zámek Kunštát na Moravě, zámek Valtice a zámek Slavkov u Brna - Austerlitz.

hradologie-logo

 






Termíny festivalu:
  • 29. - 30. 6. – státní hrad Veveří
  • 20. - 21. 7. – státní zámek Valtice
  • 3. - 4. 8. – státní zámek Kunštát na Moravě
  • 24. - 25. 8. – Zámek Slavkov u Brna – Austerlitz.

Svým náročným návštěvníkům nabídne Hradologie bohatý program nabitý výraznými osobnostmi současné české hudební scény. Můžete se těšit na hvězdu současné hudební scény Charlie Straight, rockovou hvězdu Petra Koláře, jednu z nejvýraznějších českých zpěvaček ANNU K., jedinečného Michala Pavlíčka v zajímavém projektu s evropskou hvězdou techno scény DJ Luccou, velkolepý Metropolitní symfonický orchestr pod taktovkou charismatického Ariella Šharona s rockovým frontmanem Jirkou Zonygou, na rockové kapely Abraxas, Proges 2, Špilberk, Kamila Střihavku s Leaders!, či Petra Bendeho. 

Náročné posluchače určitě potěší Luboš Pospíšil & 5P, roztančí Vás Lidopop či Fleret, trošku funku přiveze David Dragoun Band, chybět nebudou ani Plum Jam, které mnozí znají z minulých ročníků, Pozdní sběr, Schodiště i legendární Folk Team. Na každém z festivalů se můžete těšit na šlapající kapelu Goodfellas, držitele letošní hudební ceny Anděl.

red

Hradologie 2012 na zámku v Kunštátě - soutěž o lístky na koncerty 3. – 4. srpna

Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci