Umístění: Kultura Hudba a koncerty Pavlovští vinaři zvou na koncert k jubileu Vladimíra Pfeffera

Pavlovští vinaři zvou na koncert k jubileu Vladimíra Pfeffera

Koncert k jubileu Vladimíra Pfeffera 350x233Pavlov, 29. listopadu 2017 – Spolek vinařů v Pavlově VINITORES PALAVIENSIS, obec Pavlov a kapela „Sokolka“ Vás srdečně zvou na koncert dechové hudby „Sokolka ze Šakvic“ k oslavě významného životního jubilea hudebního skladatele, dirigenta, muzikanta a vinaře Vladimíra Pfeffera. Akce proběhne v pátek 15. prosince od 18 hodin v Kulturním domě v Pavlově.

Vladimír Pfeffer působil celý život jako muzikant v dechových kapelách Moravanka a Moravěnka, dále jako umělecký vedoucí dechových hudeb „Sokolka“ a dalších. Je autorem mnoha skladeb pro dechovou hudbu, např. „Erika Polka“, „Ježovská polka“, Kapelo, polku hrej“, „Kristýnka“, „Večerní dědinú“, „Žeravská“ a další. Pochází z obce Žeravice, ale svůj život spojil z obcí Pavlov, kam se v mládí přiženil. Aktivně se zde zapojuje do společenského života, zejména v Českém zahrádkářském spolku a nyní ve spolku vinařů VINITORES PALAVIENSIS, jehož je zakládajícím členem.

Akci bude moderovat Karel Hegner. Vstupenky lze pořídit v Pálavské galerii vín „U Venuše" v Pavlově nebo v Obecní vinotéce Pavlov. Více na webu www.vinaripavlov.cz.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci
Inzerce