Umístění: Kultura Knihy Nakladatelsví Egmont obnovuje tradici Super komiksu

Nakladatelsví Egmont obnovuje tradici Super komiksu

Egmont-super-komiksPraha, 1. března 2011 - Nakladatelství a vydavatelství dětské literatury Egmont se rozhodlo navázat na úspěšnou tradici a obnovuje populární comics s postavičkami Walta Disney pro začínající čtenáře - „Super komiks“. Kreslený časopis bude vycházet v dvouměsíční periodě.

 

Dětští čtenáři se tak budou moci začíst do nových příběhů kačera Donalda, strýčka Skrblíka, Mickey Mouse, nemotorného psa Goofyho a dalších světoznámých kreslených hrdinů. Egmont připravil i něco pro sběratele – těm, kteří budou vlastnit všechny letošní díly a sestaví je ve své knihovně vedle sebe, se vyjeví obrázek jedné z oblíbených postaviček.

Egmont sleduje obnovením Super komiksu ještě jeden záměr: „Snažíme se neustále prohlubovat naši už dnes širokou paletu dětských časopisů. Pro každou věkovou skupinu jak dívek, tak chlapců máme, myslím, velmi  zajímavou nabídku. Obnovená tradice Super komiksu jen navazuje na naši dosavadní práci. Věřím, že fanoušci kresleného světa Walta Disney si přijdou na své,“ doplnila ředitelka Egmontu Mirka Vobecká s tím, že první číslo se na pultech objevilo v únoru.

(red), koláž: Egmont


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci