Umístění: Kultura Muzea a výstavy Třebíčský fotograf Jakub „Khouba“ Mertl bude vystavovat v JE Dukovany

Třebíčský fotograf Jakub „Khouba“ Mertl bude vystavovat v JE Dukovany

Dukovany, 6. března 2014 - “Space in my Head”, takto se nazývá výstava, kterou připravuje fotograf Jakub Mertl z Třebíče na Jaderné elektrárně Dukovany.

Mertl Jakub VYSTAVA DUKOVANY

 

„Jsme moc rádi, že o výstavní prostor v naší elektrárně je mezi umělci takový zájem. Letos se jedná už o třetí výstavu. Právě probíhá odstávka 3. bloku, po náročných pracovních úkolech se tak pracovníci elektrárny můžou pokochat pohledem na fotografie z úplně jiného světa. Výstava je samozřejmě přístupná i veřejnosti, a to 24 hodin denně.“ říká tiskový mluvčí elektrárny Petr Spilka.

Jakub Mertl má rád všechna témata, která jsou pro něj něčím zajímavá. V každém tématu, ať už je to portrét, krajina, makro, abstrakce, příroda nebo cokoliv jiného, je něco, co může být pro něj tím, co má nejraději. Je pravda, že mezi jeho nejoblíbenější témata patří spíše příroda a vše okolo ní, ale určitě se nebrání ani ostatním tématům, jak se můžete sami přesvědčit na výstavě. Poslední dobou se věnuje focení vesmíru, mystických fotek, fotografice a tvoření obrazů připomínající mandaly nebo také dětskou hračku „krasohled, kaleidoskop”.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci