Umístění: Sport Plavání Aquapark v Kuřimi nabízí novou parní lázeň

Aquapark v Kuřimi nabízí novou parní lázeň

parni lazen KurimKuřim, 6. ledna 2014 - Ve Wellness Kuřim, pohodovém aquaparku na dosah Brna, se rozhodli zpříjemnit pobyt svým návštěvníkům otevřením nové parní lázně. K původní parní kabině o kapacitě 6 míst koncem loňského roku přibyla další, prostornější lázeň pro 12 osob. 

 

„Reagujeme především na přání našich návštěvníků. O víkendech nebo ve vytížených večerních hodinách se ukazovalo, že stávající parní kabina je kapacitně nedostačující. Zvážili jsme technické i ekonomické možnosti a rozhodli se vybudovat novou a prostornější parní lázeň.“ říká manažer Wellness Kuřim Jan Sojka.

„Již dnes je tato skutečnost našimi hosty vnímána velmi pozitivně. Díky investicím města Kuřim, můžeme prakticky každý rok návštěvníkům nabídnout řadu nových služeb a novinek. I díky tomu se nám daří udržet si stabilní návštěvnost a neustále vylepšovat hospodářský výsledek,“ doplňuje Sojka.

Wellness Kuřim v říjnu 2013 vkročil do svého čtvrtého roku existence. Jeho branami, od zahájení provozu, prošlo více než 660 tisíc návštěvníků. V srpnu 2013 se otevřely brány aquaparku v nedalekých Pasohlávkách, v Kuřimi však o své návštěvníky nepřišli. Naopak, v porovnání s rokem 2012 zaznamenali ve Wellness Kuřim 3 % nárůst počtu návštěvníků.

Areál v roce 2014 nabídne mimo zmíněnou parní lázeň i další novinky, například zavlažování trávníku na letním koupališti nebo dva nové běhací trenažéry v oblíbeném fitness centru. 

(red)


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci