Umístění: Společnost Zajímavosti Soutěž Zlatý erb o nejlepší webové stránky obcí zná vítěze

Soutěž Zlatý erb o nejlepší webové stránky obcí zná vítěze

pocitac klavesniceBrno, 7. března 2018 - V pátek 2. března byly vyhlášeny výsledky jihomoravského kola soutěže Zlatý erb, ve které odborníci hodnotili webové stránky obcí. Nejlepší webové stránky v kraji má město Vyškov a obec Zbraslav. V kategorii Smart City a nejlepší elektronická služba se stal vítězem Mapový a informační portál obce Skrchov. Vítězové jednotlivých kategorií postupují do celostátního kola.

V kategorii webových stránek měst soutěžilo 11 přihlášených a první místo získal Vyškov, na druhém místě se umístilo město Boskovice, třetí příčku obsadil Hodonín. V kategorii webových stránek obcí, kde bylo 8 soutěžících, zvítězila obec Zbraslav, druhá skončila webová stránka Přísnotic a na třetím místě webová stránka Milotic.

V kategorii Smart City a nejlepší elektronická služba s 10 přihlášenými zvítězil Skrchov se službou Mapový a informační portál obce Skrchov, na druhém místě se umístila elektronická služba Adamova Komplexní propojení webové prezentace města s pozemním televizním vysíláním TV Adamov. Třetí skončilo Blansko se službou Mobilní turistický průvodce Blansko.