Umístění: Společnost Černá kronika Cizinec chtěl ve Šlapanicích znásilnit dívku, policisté jej zadrželi

Cizinec chtěl ve Šlapanicích znásilnit dívku, policisté jej zadrželi

Šlapanice, 9. srpna 2012 (MEDIAFAX) - Ze znásilnění ve stadiu pokusu se bude zpovídat pětadvacetiletý cizinec, který chtěl ve Šlapanicích na Brněnsku znásilnit dívku. Policie zasáhla ve chvíli, kdy na ní ležel a měl kalhoty do půli stehen, řekla ve čtvrtek brněnská policejní mluvčí Andrea Straková.

znasilneni01-250

 

Případ se stal o víkendu, ale policie o něm informovala až nyní. "Hlídka spěchala k potyčce v baru, když ji zastavil kolemjdoucí. Podle jeho slov spatřil po vystoupení z autobusu muže, který odvedl mladou dívku do nedalekého parku. Poté uslyšel křik a volání o pomoc," popsala Straková.

Policisté se do parku ihned vypravili. "Zaslechli nářek a skutečně spatřili na zemi dívku a na ní muže se staženýma kalhotama," uvedla Straková. Dotyčný se dal na útěk, ale policista jej po 50 metrech zadržel.

"Zjistili jsme, že podezřelý si měl k dívce přisednout kolem páté hodiny ranní v autobusu noční linky číslo 96 na nádraží, kde se s ní dal do řeči. Dvojice seděla na sedadlech přímo za řidičem. Oba byli v podnapilém stavu. Uvítáme od veřejnosti jakékoliv informace k případu," doplnila mluvčí.

Lenka Horáková

Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci