Umístění: Společnost Černá kronika Pohřešovaný muž z Hodonínska byl nalezen mrtvý, spáchal sebevraždu

Pohřešovaný muž z Hodonínska byl nalezen mrtvý, spáchal sebevraždu

Hodonín, 31. května 2012 (MEDIAFAX) - Policie ukončila pátrání po osmadvacetiletém muži z Hodonínska, kterého hledala od minulého týdne. Našli jsme jej mrtvého, případ prověřujeme jako sebevraždu, sdělil ve čtvrtek hodonínský policejní mluvčí Petr Zámečník.

mrtvy250

Na policii se minulý týden obrátila rodina muže, který odjel osobním vozidlem s tím, že se má zúčastnit prodejní akce. "Od té doby o něm nikdo neslyšel a nepodařilo se najít ani jeho auto," uvedl Zámečník. Případ si převzala policie, která vyhlásila pátrání. Muže našli ve středu bez známek života. "Lékař ani policisté nenašli na těle zemřelého stopy násilí. Případ vyšetřujeme jako sebevraždu," dodal mluvčí.

Na Hodonínsku letos spáchalo sebevraždu 21 lidí. Za loňský rok policie eviduje 38 případů. "Nejčastějším způsobem dobrovolného odchodu ze života v regionu je oběšení," uzavřel Zámečník.

Lenka Horáková, foto: ilustrační

Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript