Umístění: Kultura Divadlo a film Otevření rosického kina s hollywoodskými celebritami!

Otevření rosického kina s hollywoodskými celebritami!

Slavnostní otevření rosického kina se uskuteční v sobotu 6. února, kdy proběhne velkolepý celovečerní ceremoniál. Ve světlech ramp se objeví legendární hollywoodské celebrity, mezi kterými nebude chybět například Marylin Monroe, Charlie Chaplin či Superman. Projekci sci-fi thrilleru District 9 bude předcházet vyhlášení tvůrčí soutěže Objevte rosické Panorama a filmové melodie v podání gymnaziálního pěveckého sboru. Večerní program bude probíhat v prostorách nově otevřené kulturní kavárny Coffeelerie. Neděle bude patřit dětem, zábavné hry a soutěže doprovodí promítání nové české pohádky Peklo s princeznou.

Hollywood

 


Program slavnostního otevření kina


so 6. 2.
16.00 otevření kavárny
17.30 příjezd celebrit z Hollywoodu
18.00 slavnostní zahájení, filmové melodie v podání pěveckého sboru Gymnázia TGM Zastávka
18.15 vyhlášení výsledků tvůrčí soutěže Objevte rosické Panorama
18.30 projekce filmu District 9 akční sci-fi (112 min.)
20.30 cimbálová skupina Vojara
23.00 filmová oldies party

ne 7. 2.
16.00 Zábavné pásmo - písničky z pohádek, hry a soutěže pro děti
16.30 Peklo s princeznou - pohádková komedie (90 min.)

Vstupné sobota 70 Kč, vstupné neděle 40 Kč.
Předprodej v kanceláři KIC Rosice, pořádá KIC Rosice.

Na podzim loňského roku byl přerušen provoz kina v Rosicích z důvodu ukončení pronájmu tehdejšímu provozovateli. Na zasedání rady MěÚ Rosice bylo rozhodunto, že objekt kina Panorama bude pronajat Kulturnímu informačnímu centru Rosice. Kulturní kavárna, galerie Coffeelerie byla po rekonstrukci interiéru slavnostně otevřena v neděli 10. ledna. Od 6. 2. bude v pravidelném provozu i kinosál. Program kina na únor 2010 najdete na www.kic.rosice.cz. V průběhu následujících měsíců bude v sále vybudováno jeviště a snížena kapacita sedadel.

Již od března budou moci návštěvníci kina a kavárny vidět nejrůznější výstavy. Divadlo Pavla Trávníčka a projekci filmu rosického režiséra Robina Kašpaříka Seance, jejíž součástí bude i beseda s hlavními protagonisty Klárou Jandovou a Pavlem Novým.

 


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci