Umístění: Jižní Morava Doprava

Z Hodonína povede nová cyklostezka do Lužic

cyklistka2_250Hodonín, 23. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Okolo 16,7 milionu korun bude stát nová cyklostezka, která povede z Hodonína do Lužic. Sdělila to mluvčí hodonínské radnice Petra Kotásková s tím, že město získalo na projekt příspěvek 65 procent ze Státního fondu dopravní infrastruktury.

Dopravu na většině území Jihomoravského kraje komplikuje mrholení a mlha

dopravni_zacpa_mlha1Brno, 23. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Ve všech regionech Jihomoravského kraje je ve středu po ránu teplota pod nulou. Dopravu na většině území komplikuje mrholení a místy mlha, sdělil dispečer silničářů.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (23. listopadu)

Tatrovky-a-posyp-KT-34Brno, 23. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

ČD ruší řadu rychlíků spojujících Brno, Šumperk, Bohumín a Hodonín

vlak_CD-vecer250Brno, 22. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - České dráhy zruší kvůli úsporám na ministerstvu dopravy od nového jízdního řádu, platného od 11. prosince, několik dálkových vlaků protínajících jižní Moravu. Korekce se týká hlavně méně využívaných víkendových dálkových spojů, řekl mluvčí ČD Petr Šťáhlavský.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (22. listopadu)

dopravni_zacpa_mlha1Brno, 22. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (21. listopadu)

Kamion-3Brno, 21. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (20. listopadu)

08-kuzely-250Brno, 20. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (19. listopadu)

dopravni-zacpaBrno, 19. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Strana 112 z 211