Brno, 4. března 2011 (MEDIAFAX) - Na údržbu silnic pro brněnskou oblast se letos utratilo méně peněz než loni. Vyplývá to z pátečních slov vedoucího provozního úseku Správy a údržby silnic Jihomoravského kraje pro oblast Brno Milana Lapčíka, podle něhož silničáři vynaložili na leden a únor letošního roku 20 milionů korun.
Celý článek... Přidat nový komentář

Doprava
Brno, 4. března 2011 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.
Brno, 3. března 2011 (MEDIAFAX) - Silnice v Jihomoravském kraji pokrývá ve čtvrtek ráno sníh. Řidiči by měli být opatrní zvlášť v Brně, kde sněží, sdělil dispečer silničářů.
Brno, 3. března 2011 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.
Brno, 2. března 2011 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.
Brno, 1. března 2011 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.
Brno, 28. února 2011 (MEDIAFAX) - Jihomoravský kraj sestavil seznam šestnácti úseků silnic druhé třídy, na nichž budou během dvou až čtyř let nákladní auta platit mýto. Uvedl to náměstek hejtmana Václav Horák (KDU-ČSL) s tím, že zpoplatnění by se mohlo týkat až 280 kilometrů okresek.
Brno, 28. února 2011 (MEDIAFAX) - Dálnice a silnice v Jihomoravském kraji jsou v pondělí ráno sjízdné. Provoz na Blanensku komplikuje mlha, sdělili dispečeři silničářů.


