Umístění: Jižní Morava Doprava Na silnicích I. tříd na Hodonínsku čekejte dopravní omezení

Na silnicích I. tříd na Hodonínsku čekejte dopravní omezení

asfalteri delnici silnice rekonstrukce prutah oslavany hodoninHodonín, 10. července 2018 – V souvislosti s opravou silničního mostu na silnici II/380 v Hodoníně v ulici Brněnské je od 2. července částečně uzavřena rovněž silnice I/55 v místě podjezdu a nájezdových a výjezdových ramp mimoúrovňové křižovatky silnice I/55 a II/380. Silnice I. třídy č. 55 zůstane průjezdná vždy jedním jízdním pruhem v každém směru jízdy.

Ve dnech 20.-23. července bude silnice I. třídy č. 55 v místě podjezdu úplně uzavřena a doprava převedena pomocí ramp mimoúrovňové křižovatky přes silnici II/380 (šikmý přejezd). Částečná uzavírka silnice I/55 je plánována do 3. prosince letošního roku.

Ve Veselí nad Moravou bude v období od 2. července do 24. srpna z důvodu rekonstrukce železničního mostu úplně uzavřena silnice I/54 (Veselí-Předměstí, u OD Kaufland). Objízdná trasa pro dopravu do 3,5t (vozidla, jejichž okamžitá hmotnost nepřesahuje stanovenou mez) je navržena obousměrně po silnici I/55 přes Veselí nad Moravou, dále po sil. I/71 přes Uherský Ostroh a Blatnici pod Sv. Antonínkem zpět na sil. I/54. Objízdná trasa pro dopravu nad 3,5t (mimo linkový bus) je navržena obousměrně po sil. I/55 přes Veselí nad Moravou, Uherský Ostroh, dále po komunikaci II/495 a II/498 přes Hluk, Dolní Němčí, Slavkov, dále po sil. I/54 přes Boršice u Blatnice, Blatničku, Blatnici pod. Sv. Antonínkem do Veselí nad Moravou.

Objízdná trasa pro veřejnou linkovou osobní dopravu vnitrostátní a náhradní autobusovou dopravu za přerušenou drážní dopravu provozovanou v rámci IDS JMK bude vedena obousměrně po silnicích I/55, I/54 a po místních komunikacích města Veselí nad Moravou - ul. Na Drahách, Hutník a Dvořákova.


Víno z blízka