Umístění: Sport Fotbal

Brněnští fotbalisté využijí ligové přestávky k charitě

zbrojovka1Brno, 7. prosince 2012 – Fotbalisté a zástupci brněnského fotbalového klubu FC Zbrojovka Brno v prosinci navštíví nemocné a opuštěné děti. V rámci projektu Naše Zbrojovka dětem se zúčastní několika charitativních akcí na Klinice dětské chirurgie, ortopedie a traumatologie v Brně a ve čtyřech jihomoravských dětských domovech, uvedl tiskový mluvčí klubu Antonín Zabloudil

Zbrojovka se v zimě chystá na jih

FotbalBrno, 29. listopadu 2012 - Minimálně dvanáct přátelských utkání by měli sehrát fotbalisté A-týmu Zbrojovky během zimní přípravy. Zimní přípravu zahájí zbrojováci ve čtvrtek 3. ledna.

Čuhel musí měnit vítěznou sestavu před zápasem s Teplicemi

Fotbal2Brno, 25. listopadu 2012 - Poslední ligové utkání v kalendářním roce 2012 sehrají fotbalisté Zbrojovky v neděli 25. listopadu na hřišti FK Teplice, odkud by nechtěli odjíždět s prázdnou.

Na zápas Zbrojovky s Příbramí přineste plyšáka či pastelky, pomohou opuštěným dětem

1FC_Brno-Zbrojovka-travnik250Brno, 12. listopadu 2012 - Fotbalový klub FC Zbrojovka vyhlašuje pro poslední domácí utkání letošního podzimu s Příbramí, které proběhne v neděli 18. listopadu, charitativní akci. Ta má zpříjemnit vánoční svátky všem dětem, které je nebudou moci strávit v rodinném kruhu.

Na nedělní duel Zbrojovky s Duklou zvou také Gambrinus a boxer Konečný

fotbal-gol01Brno, 1. listopadu 2012 - V neděli 4. listopadu v 17.00 hodin přivítá brněnská Zbrojovka na stadionu na Srbské fotbalisty Dukly Praha. Pro ligové utkání připravil brněnský klub další malé bonusy pro diváky.

Rosice narazily v poháru na mistra ligy z Liberce

fotbal_Rosice01-250Rosice, 17. října 2012 - Po nečekané výhře třetiligových Rosic nad brněnskou Zbrojovkou a postupu přes klub z Jablonce nad Jizerou nastoupili hráči FC Slovanu Rosice na domácím hřišti v osmifinále Poháru České pošty proti úřadujícímu mistru ligy FC Slovanu Liberec.

Jedenáctý ročník turnaje Coca-Cola Školský pohár odstartoval

coca-cola-skolsky-pohar-2012Praha, 9. října 2012 – Fotbalista Jan Koller zahájil slavnostním výkopem Coca-Cola Školský pohár 2013. Do jedenáctého ročníku fotbalového turnaje pro žáky a žačky druhého stupně základních škol a nižších ročníků víceletých gymnázií se přihlásilo 865 chlapeckých a 117 dívčích týmů. Více než 14 730 mladých fotbalistů a fotbalistek se utká o hlavní výhru: výlet na kvalifikační zápas české fotbalové reprezentace v Itálii.

 

Fotbalová Gambrinus liga - 9. kolo

FotbalPraha, 30. září 2012 (MEDIAFAX) - Pražská Slavia vyhrála po čtyřech letech derby, těsné vítězství 1:0 zařídil stoper Martin Latka. Sparta už tři zápasy nezískala ani bod, "sešívaní" naopak už pětkrát za sebou nedostali gól.

Strana 4 z 44

Jaro na Kyjovsku