Umístění: Sport Fotbal

Ve Chvalkovicích pokřtili nové hřiště s umělým povrchem

chvalkovice hriste nohejbal umely povrch nadace cez 1Chvalkovice, 28. července 2015 - Nohejbalový turnaj trojic slavnostně zahájil v sobotu 25. července provoz čerstvě opraveného sportovního hřiště ve Chvalkovicích. Sportoviště, které bylo až donedávna v zanedbaném stavu, teď dostalo nové vybavení i moderní umělý povrch. Jeho kompletní rekonstrukci podpořila Nadace ČEZ, která obci věnovala milion korun.

Švancara spustil petici za vybudování nového stadionu za Lužánkami

petr svancara petr vokral petice stadion luzankyBrno, 12. června 2015 – První podpisy se ve středu 10. června objevily na petici ZA NOVÝ STADION ZA LUŽÁNKAMI. Petiční výbor ustanovili fotbalista Petr Švancara a manažer značky Starobrno Petr Syřiště. Cílem petice je dosáhnout toho, aby vedení města Brna udělalo vše pro vybudování nového stadionu za Lužánkami nejpozději do roku 2020.

Při ZŠ Otevřená v Žebětíně vyroste nové hřiště pro školáky i veřejnost

hriste brno mc zs zebetinBrno, 6. března 2015 - Město Brno připravuje výstavbu dalšího školního hřiště, které bude sloužit jak žákům Základní školy Otevřená v MČ Brno-Žebětín, tak v odpoledních časech brněnské veřejnosti a jednotlivým spolkům a skupinám. V areálu školy totiž v nejbližších týdnech odstartuje výstavba hřiště vybaveného běžeckou dráhou, parkem s hracími prvky či altánem pro příležitostnou výuku dětí.

Kraj bude spolupracovat s FAČR při vzniku mládežnických akademií

vrba hasek fotbalBrno, 21. listopadu 2014 - Na krocích při spolupráci Jihomoravského kraje a Fotbalové asociace ČR při vzniku fotbalových akademií mládeže se ve čtvrtek 20. listopadu v Brně dohodli hejtman Michal Hašek s trenérem fotbalové reprezentace ČR Pavlem Vrbou.

Fotbalový stadion na Srbské získá zastřešení

1FC Brno Zbrojovka hraciBrno, 19. srpna 2014 - Město Brno připravuje zastřešení západní tribuny fotbalového stadionu při ul. Srbská a následnou rekonstrukci sedaček v nově zastřešených sektorech K, L, M a N. Zastřešením dojde ke zvýšení komfortu i bezpečnosti návštěvníků s předpokladem zvýšení průměrné návštěvnosti ligových utkání.

Brněnští nevidomí fotbalisté budou trénovat pod vedením britských profesionálů

FotbalBrno, 17. června 2014 - Nevidomí fotbalisté z brněnského týmu Avoy MU Brno budou trénovat pod vedením trenéra Davida Mycocka ze špičkového britského týmu University of Worcester Blind Football Club, mnohonásobného vítěze britské ligy, a útočníka Darrena Harrise z West Bromwich.

Fotbalový turnaj E.ON Junior Cup slaví jubileum a je plný novinek

fotbal-balon-rozhodci250Brno, 23. května 2014 - Největší fotbalový turnaj pro děti do deseti let E.ON Junior Cup 2014 slaví letos jubilejní desátý ročník. Největší a nejpodstatnější novinkou pro tento rok je změna herního systému. Díky tomu si na turnaji zahraje více než 3 500 fotbalistů. Turnaj v sobotu 24. května zamíří také do Boskovic.

Brněnští nevidomí fotbalisté vyráží na cestu za medailemi

brankar zasahBrno, 25. dubna 2014 - Nevidomí fotbalisté z brněnského týmu Avoy MU Brno zanedlouho vyrazí na turnaj Eins Energy Cup do německého Chemnitz, odkud si v minulých letech přivezli stříbrné a bronzové medaile. Odtud se přesunou rovnou na společné soustředění s nevidomými fotbalisty z legendárního hamburského týmu FC St. Pauli von 1910.

Strana 2 z 44

Víno z blízka