Umístění: Sport Fotbal

Fotbalisty brněnské Zbrojovky čeká v pátek těžký duel na Hané

zbrojovka_brno-hrac_odchazi250Brno/Olomouc, 27. září 2012 - Souboj aktuálně čtvrtého celku s pátým týmem tabulky Gambrinus ligu slibuje kvalitní utkání, kterému by měli fanoušci obou táborů vytvořit také bouřlivou kulisu. Oficiální fanklub Zbrojováci vypravuje tři autobusy, další fanoušci se chystají do Olomouce po vlastní ose.

Kvalifikační zápasy Mistrovství Evropy ve fotbale hráčů do 17 let

fotbal4Mikulov, 24. září 2012 - Jižní Morava bude na konci září opět hostit mládežnickou kvalifikační skupinu mistrovství Evropy ve fotbale, tentokráte hráčů do 17 let. Svěřence Josefa Csaplára čekají v první fázi kvalifikace na evropský šampionát týmy Dánska, Ruska a Černé Hory.

Vítězky Coca-Cola Školského poháru 2012 z Mutěnic navštívily Londýn

coca-cola-skolsky-pohar-2012Praha/Mutěnice, 14. srpna 2012 – Žačky z MŠ a ZŠ Mutěnice vybojovaly v červnovém finále fotbalového turnaje Coca-Cola Školský pohár příčku nejvyšší, nechaly za sebou všech 115 dívčích týmů a nyní si vychutnaly hlavní odměnu: navštívily Londýn, jeho nejslavnější památky, Český olympijský dům i finále olympijského fotbalového turnaje žen. „Nezapomenutelný zážitek,“ shodují se dívky z Mutěnic.

Vítězky Coca-Cola Školského poháru 2012 z Mutěnic letí na olympiádu!

zs-mutenice-olympiada-londynPraha/Mutěnice, 9. srpna 2012 – Česká republika bude mít v dějišti letních olympijských her další zastoupení. Do Londýna dnes odlétají žačky ze ZŠ a MŠ Mutěnice, aby zde zhlédly finále ženského fotbalového turnaje. Tento nevšední zážitek si vybojovaly vítězstvím v Coca-Cola Školském poháru 2012.

Gambrinus liga: sobotní výsledky s tabulkou

fotbal4Praha, 5. srpna 2012 (MEDIAFAX) - Pražská Dukla sice ukázala, že se velkých jmen nebojí, ale nakonec, stejně jako v prvním kole fotbalové Gambrinus ligy se Spartou ztratila dobře rozehraný zápas.

Pohár České pošty - 1. kolo: nedělní výsledky, souhrn

FotbalPraha, 29. července 2012 (MEDIAFAX) - Výsledky nedělních zápasů 1. kola fotbalového Poháru České pošty.

Fotbalová Gambrinus liga, 1. kolo: Slovácko - Zbrojovka Brno 0:1

brankar_zasahUherské Hradiště, 28. července 2012 (MEDIAFAX) - Fotbalisté Slovácka prohráli v sobotním zápase úvodního kola Gambrinus ligy doma se Zbrojovkou Brno 0:1. Vítězný gól Zbrojovky vstřelil už v páté minutě utkání Luděk Pernica.

Pohár České pošty - 1. kolo: sobotní výsledky, souhrn

fotbal-gol01Praha, 28. července 2012 (MEDIAFAX) - Výsledky sobotních zápasů 1. kola fotbalového Poháru České pošty: druholigový Baník Sokolov překvapivě vypadl po prohře 4:5 na penatly na hřišti Horních Měcholup, v základní hrací době skončil zápas 0:0.

Strana 5 z 44

Jaro na Kyjovsku