Umístění: Sport Fotbal

Školáci i veřejnost v Jiříkovicích mají nové sportovní hřiště

nove hriste jirikoviceJiříkovice, 6. prosince 2013 - Sportovci v Jiříkovicích se dočkali nového víceúčelového hřiště s umělým povrchem. Vyrostlo vedle místní základní školy, která dosud venkovním sportovištěm nedisponovala. Zatímco odpoledne jej bude moci využít široká veřejnost, během vyučování bude sloužit pro výuku tělesné výchovy. Na výstavbu hřiště, které ocení zejména vyznavači míčových her, přispěla Nadace ČEZ částkou 400 tisíc korun.

Nejmenší fanoušci fotbalu v Ivančicích mají nové dětské hřiště - přímo na stadionu

detske-hriste-ivancice-nadace-cezIvančice, 13. června 2013 - V areálu fotbalového stadionu FC Ivančice bylo v pátek 7. června slavnostně otevřeno nové dětské hřiště. Fotbalový oddíl mladých talentů ví, že fanoušků kopané není nikdy dost. Proto svůj areál rozšířil o hrací plochu pro mladší sourozence svých svěřenců, kteří je s rodiči přicházejí podpořit na zápasy i tréninky. Výstavbu Oranžového hřiště podpořila Nadace ČEZ částkou téměř 150 tisíc korun.

Plzeň nebo Sparta? Boj o titul se přiostřuje!

branka fotbalova21. května 2013 (MEDIAFAX) - Mohli vést ligu o pět bodů a mít snadnou cestu k druhému titulu, jenže plzeňští fotbalisté řekli ne a nyní nemají nic jistého. Sparta je totiž dotahuje! Ještě pár kol zpátky byla pražská Sparta druhá pouze o skóre, ale domácí remíza s Jihlavou a následná porážka v Liberci je srazila na kolena. Pět bodů čtyři kola před koncem jsou prostě obrovská ztráta a letenští se s titulem začali pomalu loučit. Jenže ejhle. Zpátky do hry je trochu paradoxně dostal úhlavní rival – Slavia Praha! Sešívaní totiž dokázali Viktorku porazit i v deseti lidech a na jejím hřišti vyhráli 1:0.

Souboj o bytí a nebytí! Kdo sestoupí z Gambrinus ligy?

Fotbal9. května 2013 (MEDIAFAX) - Do konce letošního ročníku Gambrinus ligy zbývají poslední čtyři kola a boje o umístění se přiostřují! Konec sezony se kvapem blíží a všichni fotbaloví fanoušci upírají zraky na boje v horní části tabulky. Kdo vyhraje titul a jaké týmy si zajistí místo v evropských pohárech? Jako většinou, i letos je tabulka velmi vyrovnaná a za čtyři zápasy se toho může stát opravdu hodně. Jenže nesmíme zapomínat i na odvrácenou tvář sezony. Celky ze spodních řad totiž bojují o své působení v tuzemské elitní fotbalové soutěži pro příští rok!

V Mikulově se konal třetí ročník Pálavského poháru

Palavsky-pohar-2013Mikulov, 6. května 2013 - Ve fotbalovém areálu FC Pálava Mikulov se konal již třetí ročník turnaje pro fotbalisty do 12-ti let Pálavský pohár 2013. Dvoudenního klání se zúčastnilo celkem 20 předních klubů z ČR a SR. V tomto roce šlo o nejlépe obsazený turnaj této věkové kategorie v Česku. Slavnostní zahájení proběhlo za účasti pana starosty Koštiala, patrona turnaje pana senátora Hajdy a prezidenta Pálavy pana Volaříka.

Poslanci si zahrají fotbal za naše peníze! Chtějí i dotace 650 tisíc korun!

fotbal-gol0118. dubna 2013 (MEDIAFAX) - Dělají si z nás legraci? Nejenže poslanci pobírají nehorázné platy, ale teď ještě odčerpají z našich peněz 650 tisíc, aby si mohli zahrát fotbalový turnaj. Jako MIMOŘÁDNÉ rozpočtové opatření to ve středu schválil sněmovní výbor. Čeští poslanci milují fotbal, dokonce ho i rádi hrají, teď se dokonce chtějí zúčastnit turnaje v ruské Soči, kde se utkají s jinými týmy z několika evropských parlamentů.

Kraj finančně podpoří projekt Jihomoravská branka

branka fotbalovaBrno, 1. března 2013 – Rada Jihomoravského kraje na svém jednání doporučila Zastupitelstvu Jihomoravského kraje schválit smlouvu o poskytnutí dotace z rozpočtu Jihomoravského kraje pro rok 2013 ve výši 1 645 000,- Kč Jihomoravskému krajskému fotbalovému svazu (JmKFS) na podporu projektu Jihomoravská branka.

Znojmo prohrálo na hřišti třetiligové Břeclavi 0:2

fotbal4Znojmo, 17. února 2012 – Druholigové 1. SC Znojmo prohrálo v přípravném utkání na hřišti třetiligové Břeclavi 0:2. Pouhé dva týdny před startem jarní části sezóny to pro lídra naší druhé nejvyšší fotbalové ligy není dobrá situace. Podrobnosti k zápasu zveřejnily oficiální stránky znojemského klubu.

Strana 3 z 44

Salon vín České republiky 2017