Umístění: Kultura Hudba a koncerty Lucie Bílá vystoupí v sobotu na zámku ve Slavkově

Lucie Bílá vystoupí v sobotu na zámku ve Slavkově

zamek slavkov u BrnaSlavkov, 30. srpna 2016 - Nejslavnější česká zpěvačka vystoupí už 3. září na nádvoří Zámku Slavkov – Austerlitz. V oběhu jsou tak již poslední lístky do prostředních řad, případně i na stání. Vstupenky jsou k dostání nejen na Informačním centru ve Slavkově u Brna, ale také v prodejnách sítě Ticketportal . Vstupenky jsou k dostání již od 490 Kč (na stání).

V průběhu zhruba devadesátiminutového koncertu si mohou diváci vychutnat v nádherném prostředí průřez hudební kariérou Lucie Bílé za doprovodu kapely Petra Maláska, složené z opravdových mistrů a bez nadsázky „virtuózů“ svých hudebních nástrojů.

Od nesmrtelných hitů jako jsou Láska je láska, Hana Zaňa nebo SMS přes oblíbené české covery světových evergreenů Hvězdy jako hvězdy nebo Amor Magor až po muzikálové skladby Most přes minulost či Jsi můj pán.

Nádvoří zámku Slavkov – Austerlitz může pojmout až 1500 diváků. V příštích týdnech se na něm odehrají i další významné události. V neděli 11. září zde například vystoupí Vojenský umělecký soubor Ondráš se svým reprezentačním hudebním divadlem Příběh Zbojníka. V sobotu 24. Září se zde zase představí nejvýznamnější státní těleso Hudba hradní stráže a Policie ČR. Akce se konají při příležitosti 600. výročí městského znaku. Vystoupení Ondráše a Hudby Hradní stráže bude zdarma.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci