Umístění: Kultura Ostatni XVIII. Divadelní bál v Boleradicích aneb Život je jen náhoda

XVIII. Divadelní bál v Boleradicích aneb Život je jen náhoda

Boleradice-Zivot_je_jen_nahoda250Boleradice, 6. února 2012 - Máte rádi melodie Jaroslava Ježka? Vzpomínáte rádi na Voskovce a Wericha? Máte rádi boleradické ochotnické divadlo? Vrcholem plesové sezóny v Boleradicích bývá tradiční Divadelní bál – ten letošní nese podtitul Život je jen náhoda, který si boleradičtí ochotníci vypůjčili od Jaroslava Ježka.
 


Jemu a celé éře Osvobozeného divadla je ples věnován. Přestože se ještě dolaďuje program, už teď se mohou návštěvníci bálu těšit na předtančení ve stylu třicátých let minulého století, oblíbené etudy divadelníků tentokrát na motivy forbín Voskovce a Wericha a samozřejmě bohatou tombolu, zkrátka večer plný tance, divadla a příjemné zábavy pro každého. A protože v Boleradicích se plesá až do rána začne ve dvě hodiny ráno ještě hrát Cimbálová muzika Primáš.

Divadelní bál se koná v sobotu 11. února od 19:30 hod v sále Úřadu městyse Boleradice. Zváni jsou všichni přátelé a milovníci hudby a tance nejen třicátých let minulého století.

Rezervaci míst u stolu si můžete zajistit ještě na poslední chvíli v předprodeji v pokladně divadla vždy ve středu a pátek od 18 do 19 hodin nebo i telefonicky na čísle 519 423 061.

Zdroj: Divadelní spolek bratří Mrštíků Boleradice

Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci