Hrady.cz
Umístění: Jižní Morava Tipy na výlet Aqualand Moravia slaví čtvrté narozeniny

Aqualand Moravia slaví čtvrté narozeniny

al narozeniny 1730Brno, 27. července 2017 - Již čtvrté výročí oslaví tuto sobotu Aqualand Moravia. Narozeninový den nabídne vystoupení tanečníků, bubeníků i gastronomickou show. Děti se mohou těšit na zajímavé atrakce nebo si užít pěnovou party. Celodenní program zpestří oblíbený moderátor Michal Kavalčík.

Aqualand Moravia nabízí návštěvníkům nejen množství rozličných bazénů, vířivky s termální vodou či wellness, ale i 20 skluzavek a tobogánů, včetně rarity mezi vodními atrakcemi: Abyss a Boomerango. Letos se navíc Aqualand stal osmým nejnavštěvovanějším turistickým cílem v České republice. V Jihomoravském kraji poté patří k suverénně nejpopulárnějším.

„Aqualand Moravia prošel od svého založení velkým vývojem. Jsme rádi, že návštěvníci neustálé rozšiřování a vylepšování služeb oceňují a stále se k nám vracejí. I letos jim chceme za přízeň poděkovat velkou narozeninovou oslavou, která začne v sobotu 29. července už v ranních hodinách a potrvá celý den,“ říká Petr Pavlacký, ředitel Aqualandu Moravia.

Celou sobotu si tak návštěvníci areálu budou moci vyzkoušet řadu zajímavých aktivit. Připraven je zábavný animační program, nafukovací atrakce, tetování dětí zdarma i velká pěnová party. Své umění předvedou bubeníci z uskupení Jumping Drums, tanečníci capoeiry nebo kuchaři v rámci gastronomické show. Starší návštěvníci zase ocení přehlídku latinskoamerických tanců a následný workshop. Velkým tahákem programu je také mistrovství v dojení krávy.

Celým dnem provede moderátor Michal Kavalčík, dříve známý jako Ruda z Ostravy. Zábavu si přijede užít také bývalá Česká Miss a brněnská rodačka Lucie Kovandová. Návštěvníky aquaparku však nečeká jen zábava, ale i poučení. Aqualand totiž letos spolupracuje s projektem PrsaKoule, jenž poukazuje na důležitost samovyšetření v prevenci rakoviny prsou a varlat.

Narozeniny Aqualandu uzavřou seznam červencových akcí. V druhé půlce prázdnin se však návštěvníci mohou těšit na další zajímavé události.

„I srpen se v Aqualandu Moravia ponese v duchu Cirkusového léta, připravena je módní přehlídka, dny plné vědeckých pokusů i speciální cirkusové animace. Koncem srpna se pak návštěvníci mohou těšit na gastronomické klání tří národů nebo nejrůznější sportovní soutěže,“ uzavírá Petr Pavlacký.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci
Inzerce