Umístění: Společnost Zajímavosti Hlasujte v anketě Brno TOP 100 a vyhrajte 50 cen!

Hlasujte v anketě Brno TOP 100 a vyhrajte 50 cen!

brno top 100 2015 trinacty rocnikBrno, 10. dubna 2015 - Kdo podle veřejnosti patří mezi „top sto“ nejvýznamnějších hybatelů brněnského dění v letošním roce? Na tyto otázky odpoví anketa Brno TOP 100, pořádaná časopisem Brno Business & Style, jejíž třináctý ročník právě odstartoval! Zapojte se do hlasování a vyhrajte jednu padesáti cen!

 

Třináctý ročník Ankety Brno TOP 100 je vyhlášen ve třech kategoriích: Osobnosti, Firmy a Organizace. Hlasovat v prvním kole ankety, které právě odstartovalo, je možné pomocí elektronických anketních lístků zde. V každé kategorii můžete dát hlas až 100 kandidátům, které nominovala redakce. Nominovat můžete i vlastní kandidáty!

V jednotlivých kategoriích může veřejnost na konci hlasovacích formulářů navrhnout jednoho či více favoritů, kteří nejsou uvedeni v hlasovacích lístcích, a kteří si zaslouží postup do druhého kola ankety.

Do ankety jsou či mohou být zařazeny brněnské osobnosti či společnosti se sídlem v Brně, nebo zastoupení firem a organizací se sídlem mimo Brno, ale na Brněnsku působících. Společnosti nejsou posuzovány s ohledem na ekonomické ukazatele, ale zejména z hlediska svého působení ve veřejném životě. Anketa Brno TOP 100 je otevřena všem druhům právních subjektů.

Hlasujte a vyhrajte!
Všichni hlasující v prvním kole budou zařazeni do slosování o 30 ročních předplatných časopisu Brno Business & Style a 20 zajímavých knížek!


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci