Umístění: Společnost Zajímavosti První kolo hlasování v anketě Brno TOP 100 jde do finále!

První kolo hlasování v anketě Brno TOP 100 jde do finále!

TOP100-2011-aBrno, 11. dubna 2011 - Využijte poslední možnost hlasovat v anketě Brno TOP 100 a zašlete svůj hlas firmám, s jejichž prací, službami či produkty jste spokojeni. Nominujte osobnosti, které podle vás vynikají ve své profesi a tím se svojí prací významně podílejí na kvalitě života ve městě. První kolo hlasování končí již 17. dubna!

 

Dejte najevo své sympatie a uznání a zapojte se! Již po deváté vyhlašuje časopis Brno Business anketu BRNO TOP 100. Hlasovat můžete v kategoriích Osobnosti a Firmy, a to pouze formou elektronického anketního lístku na internetových stránkách www.BrnoTOP100.cz.

V prvním kole může každý z Vás prostřednictvím jednoho hlasovacího lístku dát svůj hlas  libovolnému počtu firem a osobností, které působí na brněnsku, či z Brna pochází.
Pravidla ankety, výsledky minulých ročníků i fotogalerii z vyhlášení výsledků předchozích ročníků naleznete na www.BrnoTOP100.cz.

  • Dejte svůj hlas firmě, která má podle Vás vliv na kvalitu života v Brně!
  • Využijte možnost nominovat významné brněnské osobnosti!

Hlasujte a budete zařazeni do slosování o zajímavé ceny. Hlavní cena: skládací kolo Dahon Vitesse D7, 2. - 9. místo: hodnotné ceny věnované vydavatelstvím CCB.

(hs), foto: archiv CCB


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci