Umístění: Společnost Zajímavosti Rozhodněte, kdo hýbe Brnem - startuje anketa Brno TOP 100!

Rozhodněte, kdo hýbe Brnem - startuje anketa Brno TOP 100!

TOP100-2011-aBrno, 10. března 2011 - Dejte najevo své sympatie a uznání a zapojte se do hlasování! Již po deváté vyhlašuje časopis Brno Business anketu BRNO TOP 100. Hlasovat můžete v kategoriích Osobnosti a Firmy, a to pouze formou elektronického anketního lístku na internetových stránkách www.BrnoTOP100.cz.

 

 

Anketa si klade za cíl zvýraznit obecné povědomí o podnikatelské a obchodní činnosti v Brně a jeho okolí, zvýšit prestiž firem a podniků působících na Brněnsku. Zároveň chce upozornit veřejnost na vynikající osobnosti z řad brněnské elity, které se svojí prací významně podílejí na kvalitě života ve městě. „Těší mne, že prostřednictvím této ankety můžeme ocenit zástupce firem, politiky, vědce i  umělce za jejich úsilí a přínos našemu městu,“ uvedla Hana Štamberková, marketingová manažerka časopisu Brno Business

Pravidla ankety, výsledky minulých ročníků i fotogalerii z vyhlášení výsledků předchozích ročníků naleznete na www.BrnoTOP100.cz.

  • Dejte svůj hlas firmě, která má podle Vás vliv na kvalitu života v Brně!
  • Využijte možnost nominovat významné brněnské osobnosti!

Hlasujte a budete zařazeni do slosování o zajímavé ceny. Hlavní cena: skládací kolo Dahon Vitesse D7, 2. - 9. místo: hodnotné ceny věnované vydavatelstvím CCB.

(red)


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci