Umístění: Jižní Morava Ekonomika BILLA otevřela letos už třetí novou prodejnu, nyní v Miroslavi na Znojemsku

BILLA otevřela letos už třetí novou prodejnu, nyní v Miroslavi na Znojemsku

Miroslav, 26. dubna 2024 – Obchodní řetězec BILLA v rámci své expanze otevřel už třetí letošní novou prodejnu. Tentokrát se ve středu 24. dubna dočkali obyvatelé města Miroslav nedaleko Znojma. Novou prodejnu najdou obyvatelé města se třemi tisíci obyvateli na jihu obce v Nádražní ulici. Nabízí jim tradičně široký sortiment potravinového i nepotravinového zboží s důrazem na lokální výrobky.

billa miroslav znojemsko

 

Obyvatelé města, jehož historie sahá až do doby krále Přemysla Otakara I., mají k dispozici nejnovější prodejnu BILLA s prodejní plochou 916 m2. Ta třem tisícům obyvatelům města i lidem z okolí nabízí především tradiční nabídku potravin s důrazem na produkty českých dodavatelů, každý den čerstvé ovoce a zeleninu i pečivo a nechybí ani nabídka kvalitního masa. Zákazníci se mohou těšit i na nabídku oblíbených produktů privátních značek BILLA, ať už je to Česká farma, Clever, Vocílka nebo BILLA Premium.

Jak jsou zákazníci v prodejnách BILLA zvyklí, mohou nakoupit vše doslova pod jednou střechou. „Touto další novou prodejnou naplňujeme plány, které máme v rámci naší expanze. I tato prodejna je potvrzením, že chceme být lidem stále blíž, a to nejen ve velkých městech. Jsme rádi, že jim naše služby nabízíme i na malých městech po celé zemi a je to jedna z cest, po níž chceme jít i v budoucnu. I v Miroslavi si lidé mohou nakoupit vše na jednom místě, tedy nejen základní nebo čerstvé potraviny, ale i nepotravinové nebo drogistické zboží. Nezapomínáme ani na zákazníky se speciálními stravovacími potřebami a preferencemi, proto věřím, že si k nám najdou cestu lidé nejen z města samotného, ale i z jeho okolí a okolních obcí,“ říká Dana Bratánková, vedoucí korporátní komunikace & Public Affairs BILLA ČR.

V dlouhodobém plánu udržitelnosti společnosti BILLA je i nová prodejna v Miroslavi, tak jako všechny prodejny tohoto řetězce v České republice, vybavena nejmodernějšími technologiemi ohleduplnými k životnímu prostředí. Použito je mimo jiné úsporné vnější i vnitřní LED osvětlení, řízení vytápění i klimatizace a chladicích systémů. Pro udržitelně smýšlející zákazníky jsou připraveny například sáčky k opakovatelnému používání či odnosné tašky z recyklovaného a dále recyklovatelného plastu. Pro samotný nákup jsou jim k dispozici recyklované příruční košíky s nosností 15 kilogramů, které obsahují 75 % až 95 % recyklovaného plastu.

Prodejna přivítala první zákazníky ve středu 24. dubna 2024. Otevřená bude od pondělí do soboty od 7.00 do 20.00 a v neděli od 8.00 do 20.00. Zákazníkům je k dispozici parkoviště s 53 parkovacími místy, včetně vyhrazeného parkování pro hendikepované a rodiče s dětmi.

Foto: archiv BILLA


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci