Umístění: Jižní Morava Ekonomika Discont Action otevírá druhou prodejnu v Jihomoravském kraji, tentokrát v Blansku

Discont Action otevírá druhou prodejnu v Jihomoravském kraji, tentokrát v Blansku

Blansko, 30. června 2023 - Action, nejrychleji rostoucí evropský diskontní řetězec s nepotravinovým zbožím, pokračuje v expanzi napříč Českou republikou. Ve čtvrtek 29. června zahájil provoz svojí druhé prodejny v Jihomoravském kraji, konkrétně v Blansku. Ta se zároveň stane celkově 49. tuzemskou pobočkou Action.

action blansko foto promo

 

Počínaje tímto datem budou mít nejen obyvatelé Blanska, ale i celého kraje ještě více příležitostí naplno využít všech výhod, jež autentický koncept Action přináší: komplexně sestaveného sortimentu 6 000 položek ze 14 produktových kategorií (od hraček a výtvarných potřeb po vybavení pro údržbu domova, od vybavení pro zahrádkáře po pochutiny) za ty nejnižší ceny. Zákazníci se mohou těšit na příjemná překvapení při každé návštěvě a každý týden na 150 nových položek. Více jak 1 500 artiklů lze u Action pořídit za méně než 25 Kč, průměrná cena produktu nepřesahuje 50 Kč.

Jednou z priorit Action je také zaměření na kvalitu nabízeného zboží a na zprostředkování udržitelnějších variant produktů všem zákazníkům. Společnost proto během uplynulých let učinila významné pokroky jak v oblasti udržitelnosti sortimentu, dodavatelského řetězce, uhlíkové stopy, ale i celkové cirkularity. Již 90 % dřevěných výrobků a 92 % bavlněných výrobků Action pochází z udržitelnějších zdrojů. Zároveň společnost plánuje, že do roku 2024 bude veškerá bavlna, z níž je vyráběno prodávané zboží, pocházet z udržitelných zdrojů, a to samé bude platit pro produkty ze dřeva.

„Je skvělé, že pokračujeme v naší expanzi Českou republikou a že si nyní ještě více zákazníků užije zážitek z nakupování v Action,“ uvedl Sławomir Nitek, regionální ředitel Action pro Polsko, Českou republiku, Slovensko a Rakousko. „Velký důraz klademe na lokality, v nichž obchody otevíráme. Skvělá přístupnost a dostatečný počet parkovacích míst, stejně tak jako dobrá dostupnost do centra města či do dalších obchodů dělá z našich poboček atraktivní a u zákazníků oblíbená místa.“

Action po celé Evropě provozuje přes 2 300 obchodů, jež vytváří pracovní příležitosti pro více něž 80 000 lidí. V České republice už počet zaměstnanců přesáhl 1 000. V nové blanské prodejně najde uplatnění dalších 17 z nich.

Nový obchod v Blansku nabízí prodejní plochu 764 metrů čtverečních. Nachází se v pohodlně dostupné ulici Poříčí a otevřen bude od 29. června 2023, každý den od pondělí do neděle od 8 do 20 hodin.

Foto: archív Action


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci