Umístění: Jižní Morava Ekonomika MS-INVEST otevřela nové obchodní centrum v Blansku

MS-INVEST otevřela nové obchodní centrum v Blansku

Blansko, 25. července 202 – Developerská společnost MS-INVEST a.s. oznámila otevření nového obchodního centra v Blansku, které se se nachází na místě bývalého zahradnictví. Na ploše více než 8 tisíc m² nabídne obyvatelům Blanska přes dvacet nových provozoven.

oc blansko msinvest

 

OC Poříčí v Blansku má za cíl přinést nové nákupní příležitosti nejen pro místní obyvatele. Na ploše více než 8 tisíc m² se budou nacházet obchody a služby širokého zaměření. „Návštěvníci zde naleznou téměř 20 provozoven, například lékárnu, drogerii, prodejnu elektra, obuvi, sportovních či chovatelských potřeb, dále hračkářství, uzenářství, domácí potřeby a mnoho dalšího,“ uvedl obchodní ředitel společnosti Jaroslav Smrčka“. V rámci výstavby vznikne mimo jiné prostorné parkoviště pro více než 240 návštěvníků. Nejpozději na podzim pak vznikne také park při řece Svitavě, který mohou návštěvníci využít k aktivnímu odpočinku či relaxaci po nákupech.

OC Poříčí vzniklo v místech, kde dříve stálo blanenské zahradnictví. MS-INVEST na místě rozpadlých skleníků vybudovala nové obchodní centrum, které mělo mimo jiné za cíl oživit nevyužívané plochy. Slibuje také nové pracovní příležitosti pro místní obyvatele a přispěje ke zvýšení atraktivity města pro návštěvníky z okolních obcí. “Věříme, že zde každý nalezne vše potřebné a obchodní centrum se stane součástí běžného života všech obyvatel Blanska,” dodává Smrčka.

Oficiální otevření OC Poříčí pro návštěvníky proběhlo dne 29. 6. 2023. V tento den se otevřela většina nově zbudovaných prodejen, společnost Lidl pak své prostory otevře na podzim.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci