Umístění: Hlavní stránka

Na Blanensku usmrtil nákladní vlak starší ženu

vlak-vyjezd_z_tunelu1Blansko, 3. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Nedaleko obce Lhota Rapotina na Blanensku srazil v sobotu nákladní vlak dvaaosmdesátiletou seniorku. Ta na místě zemřela, uvedla blanenská policejní mluvčí Iva Šebková.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (4. prosince)

dopr_znacky-250Brno, 4. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (3. prosince)

silnice-oprava01Brno, 3. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Komise rozhodčích: Stížnosti PSG Zlín na výkony sudích jsou oprávněné

Kometa_bitkaZlín, 2. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Stížnosti na výkony hlavních sudích Pavla Mikuly a Robina Šíra v zápase PSG Zlín - Slavia Praha a arbitrů Reného Hradila a Romana Poláka v zápase Kometa Brno - PSG Zlín uznala komise rozhodčích jako oprávněné. V pátek to sdělil tiskový mluvčí zlínského klubu Roman Ordelt.

Jihomoravské úřady práce mají nahlášeno hromadné propouštění tří subjektů

nezamestnanost1_250Brno, 2. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Celkem tři zaměstnavatelé se sídlem v Jihomoravském kraji aktuálně oznámili tamním úřadům práce hromadné propouštění. V pátek to sdělil ředitel krajské pobočky Úřadu práce České republiky Jan Marek.

Do boskovické nemocnice přijde Mikuláš s čertem a andělem

Mikulas-darekBoskovice, 2. prosince 2011 – V pondělí 5. prosince dopoledne navštíví dětské oddělení boskovické nemocnice Mikuláš s andělem a čertem. Děti dostanou drobné dárky, sladkosti a ovoce.

Policie žádá o pomoc při pátrání po lupičích, jež na Vyškovsku vzali 70 milionů

VW_Crafter250Rousínov, 2. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Policisté stále marně hledají lupiče, kteří v noci na pondělí u Rousínova na Vyškovsku přepadli vozidlo bezpečnostní agentury a zmocnili se 70 milionů korun. Žádáme veřejnost o pomoc, sdělila v pátek krajská policejní mluvčí Petra Vedrová.

Průzkum: Tři pětiny obyvatel si přejí větší využívání zemního plynu

plyn-sporak250Praha, 2. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Tři pětiny (59 procent) obyvatel si přejí větší využívání zemního plynu, ve věkové kategorii 30 až 44 let větší podíl zemního plynu na spotřebě energií ČR dokonce požaduje 62 procent dotázaných. Vyplývá to z průzkumu společnosti Factum Invenio pro Českou plynárenskou unii (ČPU) zveřejněného v pátek.

Slovenští lékaři zatím o práci v jihomoravských nemocnicích nestojí

Nemocnice250Brno, 2. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Fakultní nemocnice Brno neregistruje dosud zvýšenou poptávku po pracovních místech ze strany slovenských lékařů. V pátek to řekla mluvčí nemocnice Anna Mrázová.

Dopravu na Mikulovsku a Pohořelicku komplikuje hustá mlha

silnice-husta_mlha250Brno, 2. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Dopravu v Jihomoravském kraji komplikuje v pátek ráno na většině území mlha. Nejhustší je na Mikulovsku a Pohořelicku.

Strana 629 z 644