Umístění: Hlavní stránka

Benzin v Jihomoravském kraji v týdnu zlevnil

Benzin-tankovani-2Brno, 28. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - V Jihomoravském kraji se v minulém týdnu ceny pohonných hmot vyvíjely rozdílně, natural mírně zlevnil, diesel podražil. Vyplývá to z pondělních údajů společnosti CCS.

Lupiči přepadli vůz bezpečnostní agentury a ukradli 70 milionů

prepadeni-maska2_250Rousínov, 28. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Přibližně 70 milionů korun se zmocnili neznámí pachatelé, kteří v noci na pondělí přepadli vozidlo bezpečnostní agentury u Rousínova na Vyškovsku. Informovala o tom krajská policejní mluvčí Petra Vedrová.

SZPI: Kečupy na českém trhu neobsahují nebezpečné látky

kecup250Brno, 26. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) vyvrátila informace z médií, že některé kečupy obsahují kontaminující látky. Sdělil to mluvčí SZPI Michala Spáčila s tím, že ani jeden z osmi kontrolovaných výrobků není nebezpečný.

Lupiči na Břeclavsku v noci přepadli řidiče kamionu

kamion-zaparkovany-prepadeni-noc250Břeclav, 28. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Policie se zabývá případem loupeže, jehož obětí se stal řidič kamionu na Břeclavsku. Ten přišel o věci za 15 tisíc korun, informovala v pondělí břeclavská policejní mluvčí Kamila Haraštová.

Lidovecký krajský radní Macek bude kandidovat na jihomoravského hejtmana

david_macek-kdu-csl_250Brno, 28. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Jihomoravský krajský radní David Macek (35) se bude ve vnitrostranických primárkách ucházet o pozici lídra kandidátky KDU-ČSL pro krajské volby. V pondělí to řekl místopředseda brněnské KDU-ČSL Jiří Mihola.

Auto srazilo na Znojemsku opilého chodce, který byl uprostřed jízdního pruhu

nehoda-husta_mlha-chodec250Drnholec, 28. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Těžkým zraněním skončila srážka osobního vozidla s chodcem u Drnholce na Znojemsku. Sraženému muži kolovalo v žilách 1,97 promile alkoholu, sdělila v pondělí znojemská policejní mluvčí Lenka Drahokoupilová.

Hodonínské děti se pokusí o rekord ve vypouštění balónků s přáním Ježíškovi

balonkyHodonín, 28. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Město Hodonín se přidalo k pokusu o rekord ve vypouštění balónků s přáním Ježíškovi. Akce se uskuteční v pátek 9. prosince po celé České republice, informovala mluvčí hodonínské radnice Petra Kotásková.

Hokejová EBEL, 26. kolo (nedělní výsledky 2): Znojmo - Vídeň 1:4

hokej01-250Vídeň, 27. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Výsledky nedělních zápasů 26. kola rakouské Erste Bank Eishockey Ligy (EBEL) a aktuální tabulka soutěže: Hokejisté Znojma klesli v tabulce na předposlední desáté místo, když vyšli bodově naprázdno také ve Vídni, kde podlehli vysoko 1:4.

Břeclav: Zadržen policista, jež poskytoval informace a ochranu dealerovi drog

pouta-zatceni250Břeclav, 25. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Inspekce policie navrhla stíhat břeclavského policistu z Krajského ředitelství Jihomoravského kraje, který je podezřelý, že zajišťoval místnímu dealerovi drog ochranu, a navíc jej varoval před policejními akcemi. V pátek o tom informovala mluvčí inspekce Radka Sandorová.

Při noční nehodě osobního auta u Oslavan se zranili dva muži

nehoda-noc-mlha250Ivančice, 28. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Řidič a spolujezdec skončili v noci na pondělí v nemocnici po havárii u Oslavan na Brněnsku. Sdělil to brněnský policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Strana 630 z 638