Umístění: Hlavní stránka

V Jihomoravském kraji opět komplikuje dopravu mlha

silnice-mlha250Brno, 1. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Na celém území Jihomoravského kraje se ve čtvrtek ráno objevuje mlha. Řidiči by měli být zvlášť opatrní na Brněnsku a na rychlostních silnicích R43 a R52.

Břeclav: Patchworkový klub pomůže výtěžkem z výstavy nemocnému děvčátku

patchwork-breclav250Břeclav, 1. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Patchworkový klub Břeclav připravil v synagoze výstavu, z níž část výtěžku věnuje děvčátku z Valtic trpícímu spinální svalovou atrofií. Karolínce připadne dobrovolné vstupné a dvacet procent z prodeje výrobků, informovala Eliška Windová z břeclavské radnice.

Na korupci mohou lidé v Břeclavi upozornit zasláním e-mailu starostovi

korupce-2000Kc-250Břeclav, 1. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Starosta Břeclavi Oldřich Ryšavý (ČSSD) nechal zřídit pro občany protikorupční e-mail. Ve čtvrtek to řekla Eliška Windová z břeclavské radnice.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (1. prosince)

dopravni_zacpa_mlha1Brno, 1. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Euroliga basketbalistek, 8. kolo (středeční výsledky 1): Brno - Moskva 62:97

basketbal-zeny01Moskva, 30. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Basketbalistky Frisca Brno prohrály ve svém osmém vystoupení v Eurolize žen na palubovce Spartaku Moskva 62:97 a zůstávají s pouhým jedním vítězstvím na poslední příčce skupiny C. Ve středu je na programu dalších devět zápasů.

Policisté odhalili v Oslavanech varnu pervitinu

heroinOslavany, 30. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Až desetileté vězení hrozí jednatřicetiletému muži, který v Oslavanech na Brněnsku vařil pervitin. Ve středu informovala o dopadení výrobce krajská policejní mluvčí Petra Vedrová.

Potůček: Digitalizace naší veřejnoprávní televize proběhla nekomplikovaně

TV-prechod_z_analogu_na_digital250Praha, 30. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Digitalizace ČT proběhla v porovnání se zahraničím nekomplikovaně, i když oproti jiným zemím měla ČR situaci ztíženou situaci tím, že vypínala analogové a zapínala digitální vysílání postupně. V souvislosti se středečním ukončením analogového vysílání ČT to řekl mediální analytik Jan Potůček.

Zlínský útočník Kubiš: Museli jsme se za Čajánka postavit

hokej5Zlín, 30. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Závěr utkání 26. extraligového kola na ledě hokejistů Komety Brno, kde tým PSG Zlín v úterý vyhrál 1:0, poznamenala hromadná rvačka. Hosté 12 vteřin před koncem naskákali ze střídačky na led, aby chránili kapitána Petra Čajánka, jehož nevybíravě atakoval Jakub Koreis.

Ve Vyškově bylo otevřeno centrum pro důchodce Senior point, páté v kraji

seniori-PC250Vyškov, 30. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Náměstek hejtmana Jihomoravského kraje Stanislav Juránek a starosta Vyškova Jiří Piňos (ČSSD) přestřihli ve středu pásku při otevření Senior pointu ve Vyškově. Je to páté centrum v kraji, šesté otevřeme do dvou týdnů v Břeclavi, řekl ředitel projektu Lukáš Vaculík.

Znojmo bude v roce 2012 hospodařit s vyrovnaným rozpočtem 860 mil. korun

UcetnictviZnojmo, 30. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Druhé největší město jižní Moravy Znojmo bude v příštím roce hospodařit s vyrovnaným rozpočtem ve výši 860 milionů korun. Ve středu to řekl starosta Znojma Vlastimil Gabrhel (ČSSD).

Strana 626 z 638