Umístění: Kultura Ostatni Brněnský Cirkus LeGrando se vrací na vlny Baťova kanálu

Brněnský Cirkus LeGrando se vrací na vlny Baťova kanálu

Brno, 28. června 2023 - Čtyři akrobatická představení, ve čtyřech dnech a čtyřech přístavech. Po čtvrté vystoupí brněnský Cirkus LeGrando na Baťově kanále po čtyřleté přestávce. Jedinečnou cirkusovou show mohou zájemci zažít od 11. do 14. července ve Veselí nad Moravou, Spytihněvi, Otrokovicích a ve Starém Městě. Na projektu se podílí lužánecké pracoviště Legato, Cirkus LeGrando, Baťův kanál o.p.s a Hamboot s.r.o. – půjčovna lodí.

legrando cirkus batuv kanal

 

Mladí artisté kohoutovického Cirkusu LeGrando ze Střediska volného času Lužánky se přes den budou pohupovat na hladině historické vodní cesty a po večerech v přístavech předvedou třaskavý mix komedianství a akrobatických triků. Turisté tak mohou vyrazit o prázdninách za poznáním i za kulturou.

„Představení je výsledek autorské tvorby mladých a nadějných artistů z cirkusu LeGrando. K vidění bude kromě akrobacie také žonglování a vzdušná artistika. Délka představení je zruba pětačtyřicet minut, “ láká za organizátorský tým Milan Rožtek.

Veselé bárky plné artistů a komediantů předvedou svou akrobaticko-divadelní performanci nazvanou „Moře? Bude!“. V přístavech Baťova kanálu zahrají za dobrovolné vstupné vždy od 20 hodin.

„Přes den pomalá plavba, mosty, plavební komory a večer cirkusové kousky u naší divadelní lodi pro diváky sedící na břehu. Prostě romantika jak má být,“ doplnil další z organizátorů Konrad Heczko.

Program:

  • Úterý 11. července – přístav Veselí nad Moravou
  • Středa 12. července – přístav Spytihněv
  • Čtvrtek 13. července - přístav Otrokovice
  • Pátek 14. července – Staré Město – Zašívárna U Osla

Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci