Umístění: Jižní Morava Školství Lužánky otevírají už sedmou miniškolku, tentokrát v Bílovicích nad Svitavou

Lužánky otevírají už sedmou miniškolku, tentokrát v Bílovicích nad Svitavou

Brno, 29. ledna 2021 – V brněnských Bohunicích, Kohoutovicích, Líšni, Žabovřeskách, Vinohradech a na Veveří již funguje, nově ji však rodiče naleznou i v Bílovicích nad Svitavou. Miniškolka Maceška, která je určená dětem od dvou let, rozšířila své působení na další lužánecké pracoviště. Provoz zahájí 2. února. Zájemci si mohou vyzkoušet první hodinu zdarma po předchozí domluvě.

miniskolka maceska

 

Spokojené dítě i rodič či miniškolka bez slziček. Taková jsou hesla, kterými se řídí v miniškolkách Maceška. Cílem je postupné a nenásilné zvykání dětí na pobyt bez rodičů a příprava na pohodový vstup do mateřské školy. V menších skupinách po deseti až patnácti se dětem věnují vždy dvě kvalifikované lektorky.

„Na Macešku jsem měla dobré reference. Oceňuji vlídný přístup tet či program, který děti rozvíjí a má dobrou koncepci. Dítě se do školky opravdu těší,“ řekla Aloisie Gašparević, která s dětmi navštěvovala Macešku Legato v Kohoutovicích.

Přijďte si vyzkoušet hodinu zdarma
Lužánecké pracoviště Liška, které najdete v Bílovicích nad Svitavou v ulici Žižkova 600, otevírá miniškolku Maceška v úterý 2. února od 8.30 do 12.30. V provozu bude každý týden, vždy v úterý a čtvrtek. Cena za jedno dopoledne je 250 Kč, ale první hodinu si mohou zájemci vyzkoušet zdarma.

„Dozvíte se, jak to u nás chodí, jaký mají děti režim a v jakých aktivitách je rozvíjíme. Těšíme se na vás!“ uvedla lektorka Pavla Šarmanová. Pokud byste se chtěli přijít podívat na ukázkovou hodinu, kontaktujte lektorku miniškolky Evu Kotasovou na telefonním číslo 608 832 313 nebo email maceska.liska@luzanky.cz. Další informace najdete na webových stránkách, včetně přihlášky, podmínek přijetí i co s sebou. Miniškolky dodržují přísnější hygienická opatření.

Foto: Jana Vacková Veselá


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci