Umístění: Jižní Morava Politika Městský úřad ve Znojmě bude nově otevřen i každou první sobotu v měsíci

Městský úřad ve Znojmě bude nově otevřen i každou první sobotu v měsíci

Znojmo, 31. ledna 2022 - Nestíháte úřední hodiny během pracovního týdne? Znojmo přichází s možností využít služeb odboru správního v budově Pražská 59 každou první sobotu v měsíci. Občané budou moci úřední soboty poprvé využít 5. února 2022 od 8:00 do 12:00 hodin. „Chceme vyjít vstříc především těm občanům, kteří si z pracovních či jiných důvodů nemohou svoje záležitosti na úřadě zajistit ve všední den. Odbor správní byl vybrán z toho důvodu, že se jedná o jeden z nejvytíženějších odborů městského úřadu,“ vysvětluje starosta města Znojma Jakub Malačka.

znojmo mesto panorama

 

Takto upravený provoz bude probíhat každý měsíc, kromě prázdninových měsíců července a srpna. Na úřadě bude možné každou první sobotu v měsíci od 8:00 do 12:00 hodin požádat o vydání občanského průkazu, řidičského průkazu, cestovního dokladu, využít služby Czech Point či si vyřídit úkony na registru vozidel nebo evidenci obyvatel. Ostatní úřední dny zůstanou zachovány. Další budovy Městského úřadu Znojmo na ul. Obroková a náměstí Armády budou v sobotu uzavřeny.

„Po zhodnocení zájmu občanů o využití této možnosti budeme zvažovat případné prodloužení úředních hodin i u dalších odborů,“ doplňuje starosta Jakub Malačka.

Zdroj: Znojmocity.cz


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci