Umístění: Soutěž Soutěž Hlasujte v anketě Brno TOP 100 a vyhrajte některou z 20 knížek!

Hlasujte v anketě Brno TOP 100 a vyhrajte některou z 20 knížek!

Brno, 11. srpna 2016 - Kdo podle vás patří mezi nejvýznamnější hybatele brněnského dění? Kdo si zaslouží váš respekt a uznání? Které populární osobnosti, důležité firmy a vlivné organizace jsou vám nejsympatičtější? Na tyto otázky i letos odpoví anketa Brno TOP 100, jejíž čtrnáctý ročník je v plném proudu! Zapojte se do konce srpna do hlasování a vyhrajte jednu z dvaceti zajímavých knížek!

brno top 100 logo

 

Anketa Brno TOP 100 je vyhlášena ve třech kategoriích: Osobnosti, Firmy a Organizace. Hlasovat v prvním kole ankety je možné pomocí elektronických anketních lístků zde. V každé kategorii můžete dát hlas až 100 kandidátům, které nominovala redakce. Nominovat můžete i vlastní kandidáty!

V jednotlivých kategoriích může veřejnost na konci hlasovacích formulářů navrhnout jednoho či více favoritů, kteří nejsou uvedeni v hlasovacích lístcích, a kteří si zaslouží postup do druhého kola ankety.

Do ankety jsou či mohou být zařazeny brněnské osobnosti či společnosti se sídlem v Brně, nebo zastoupení firem a organizací se sídlem mimo Brno, ale na Brněnsku působících. Společnosti nejsou posuzovány s ohledem na ekonomické ukazatele, ale zejména z hlediska svého působení ve veřejném životě. Anketa Brno TOP 100 je otevřena všem druhům právních subjektů.

Všichni hlasující v prvním kole, které potrvá do konce srpna, budou zařazeni do slosování o 20 zajímavých knížek!


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci