Umístění: Společnost Zajímavosti Ve Vavřinci bude vyhlášena alej roku 2011 a výsledky fotografické soutěže

Ve Vavřinci bude vyhlášena alej roku 2011 a výsledky fotografické soutěže

Vavřinec, 8. prosince 2011 - Sdružení Arnika vyhlásilo začátkem října letošního roku soutěžní anketu Alej roku 2011. Jejím cílem je snaha o zvýšení zájmu o stromy a stromořadí mezi veřejností. Do soutěže bylo přihlášeno celkem 54 alejí z celé České republiky. Hlasování, jehož cílem bylo vybrat tu nejpřitažlivější alej, probíhalo v době od 16. října do 30. listopadu 2011 a zapojilo se do něj 5 288 občanů.

alej-novodvorska250

 

 

Vyhlášení oficiálních výsledků této soutěžní ankety proběhne v sobotu 10. prosince 2011 v 11 hodin ve Vavřinci, ve společenské místnosti ve víceúčelové budově vedle Obecního úřadu. Kromě titulu Aleje roku 2011 bude společnost Arnika – Centrum pro podporu občanů, vyhlašovat i výsledky fotografické soutěže o nejkrásnější fotografie nominovaných alejí. V průběhu akce vystoupí v doprovodném programu ženský pěvecký soubor z Vavřince, účastníci akce se budou moci seznámit formou panelové výstavy s projektem Revitalizace Novodvorské aleje a současně budou moci získat z tiskovin a dalších propagačních materiálů informace o aktivitách Místní akční skupiny MAS Moravský kras.

Na závěr akce budou moci účastníci akce navštívit i jednu z alejí zapojených do soutěžní ankety - Novodvorskou alej, která lemuje přístupovou cestu z Nových Dvorů, jedné ze čtyř místních částí naší obce, do Pusté žlebu. Více informací o soutěžní anktetě získáte ZDE.

Miloslav Novotný


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci