Umístění: Hlavní stránka

Extraliga házenkářů (12. kolo): nedělní výsledky 2, souhrn

Hazena1-2Praha, 4. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Házenkáři Hranic remizovali v nedělním duelu 12. kola extraligy s Jičínem 26:26. Lovosice ve druhém utkání dne vyhráli v Přerově 33:26 a posunuly se na čtvrtou příčku tabulky.

Extraliga házenkářů (12. kolo): nedělní výsledky 1

Hazena1-2Praha, 4. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Házenkáři Hranic remizovali v nedělním duelu 12. kola extraligy s Jičínem 26:26. V neděli se ještě hraje zápas Přerov - Lovosice.

Hodonínská zoo má nová dvojčata opiček tamarínů pinčích

zoo-hodonin_tamarin_pinci250Hodonín, 2. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Osmiletá samice tamarína pinčího přivedla v hodonínské zoo na svět dvě mláďata. Tříletý samec se o ně stará přímo ukázkově, sdělila mluvčí zoo Bohuna Mikulicová.

Silnice jsou sjízdné bez omezení, místy fouká a je mlha

silnice-3tridy_250Brno, 4. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Silnice v Jihomoravském kraji jsou v neděli sjízdné bez omezení. Vyplývá to z informací silničářů. Bez komplikací jsou sjízdné i dálnice, povrch cest v téměř celém kraji je holý a mokrý.

Na Vyškovsku, Znojemsku i Blanensku hrozí náledí

naledi01_250Brno, 3. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Se zvýšenou opatrností jsou v sobotu sjízdné mnohé silnice v Jihomoravském kraji, například na Vyškovsku, Blanensku či Znojemsku hrozí náledí. Dálnice jsou podle silničářů sjízdné bez omezení.

Na Blanensku usmrtil nákladní vlak starší ženu

vlak-vyjezd_z_tunelu1Blansko, 3. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Nedaleko obce Lhota Rapotina na Blanensku srazil v sobotu nákladní vlak dvaaosmdesátiletou seniorku. Ta na místě zemřela, uvedla blanenská policejní mluvčí Iva Šebková.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (4. prosince)

dopr_znacky-250Brno, 4. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (3. prosince)

silnice-oprava01Brno, 3. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Komise rozhodčích: Stížnosti PSG Zlín na výkony sudích jsou oprávněné

Kometa_bitkaZlín, 2. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Stížnosti na výkony hlavních sudích Pavla Mikuly a Robina Šíra v zápase PSG Zlín - Slavia Praha a arbitrů Reného Hradila a Romana Poláka v zápase Kometa Brno - PSG Zlín uznala komise rozhodčích jako oprávněné. V pátek to sdělil tiskový mluvčí zlínského klubu Roman Ordelt.

Jihomoravské úřady práce mají nahlášeno hromadné propouštění tří subjektů

nezamestnanost1_250Brno, 2. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Celkem tři zaměstnavatelé se sídlem v Jihomoravském kraji aktuálně oznámili tamním úřadům práce hromadné propouštění. V pátek to sdělil ředitel krajské pobočky Úřadu práce České republiky Jan Marek.

Strana 628 z 643