Umístění: Kultura Hudba a koncerty Na festivalu Hudba pro Unicef zahrají špičkoví muzikanti

Na festivalu Hudba pro Unicef zahrají špičkoví muzikanti

hudbou pro unicefTišnov/Brno, 4. června – Příjemná zábava a zároveň příležitost pomoct potřebným, to bude již za necelý měsíc pátý ročník charitativního multižánrového hudebního festivalu Hudbou pro UNICEF. Ten se uskuteční o víkendu 14. a 15. června v tišnovském letním kině a účast na něm přislíbily kapely jako Charlie Straight, Mandrage, Portless nebo zpěvák Dan Bárta. Výtěžek z akce poputuje na podporu očkovacích programů UNICEF.

„Návštěvníky letního kina čeká celkem třináct skupin v čele s absolutní špičkou naší hudební scény v čele s Charlie Straight, Mandrage, Toxique nebo zpěvákem Danem Bártou," uvedl k programu ředitel festivalu Jan Schneider. Zatím poslední potvrzenou kapelou je Portless, kterou založili bývalí členové Support Lesbiens. Zahraje také populární herec a zpěvák Jan Budař, skladatel filmové hudby Jaroslav Uhlíř, bojovníci proti konci světa The Tap Tap, Petr Bende nebo, slovenskou zpěvačku Katarínu Knechtovou a skupinu Vidiek nebo tišnovskou Pátou ruku. V areálu letního kina bude i v letošním roce připraven bohatý doprovodný program pro děti.

Festival nabízí unikátní příležitost poslechnou si špičkovou hudbu a současně podpořit očkovací program UNICEF. Vstupenky za zvýhodněnou cenu jsou v prodeji v síti Ticketportal. Zájemci mohou využít možnosti služby HOMEticket - vstupenky si jednoduše vytisknou z pohodlí svého domova. Další informace na oficiálních stránkách akce www.hudbouprounicef.cz.

Festival se koná ve spolupráci s Dětským fondem OSN – UNICEF.

(red), foto: Hudbou pro UNICEF2012, archiv pořadatelů