Brno, 2. května 2012 (MEDIAFAX) - Policisté nesmějí u řidičů zbytečně protahovat dobu mezi dechovou a krevní zkouškou na alkohol. V precedenčním případě řidičky z Karlovarského kraje o tom rozhodl Nejvyšší správní soud.
Celý článek... Přidat nový komentář

Brno, 2. května 2012 (MEDIAFAX) - Číňané se vážně zajímají o jihomoravské víno, lázeňství a stojí o vědeckou a technologickou spolupráci s brněnskými univerzitami. Ve středu to po setkání s hejtmanem Michalem Haškem (ČSSD) řekl prezident Farmy čínsko-československého přátelství Lü Čen-chua.
Brno, 2. května 2012 - Další kolo Českého poháru v plavání 2012 pokračovalo v Ostravě, kde se o tomto víkendu uskutečnila Velká cena Ostravy v plavání. Plavecký stadion v ostravské Porubě v sobotu a neděli hostil kromě elitních českých reprezentantů také plavce Komety Brno.
Břeclav, 2. května 2012 (MEDIAFAX) - Do policejní cely putovala jednatřicetiletá žena, která v Břeclavi řídila pod vlivem alkoholu a policistům nabídla úplatek. Když odmítli, řidička je napadla, sdělila ve středu břeclavská policejní mluvčí Kamila Haraštová.
Veselí nad Moravou, 2. května 2012 (MEDIAFAX) - Až osmiletý pobyt za mřížemi může potkat osmačtyřicetiletého muže z Veselí nad Moravou, který dlouhodobě týral manželku s dětmi. Syna dokonce zranil nožem, informoval ve čtvrtek hodonínský policejní mluvčí Petr Zámečník.
Brno, 2. května 2012 (MEDIAFAX) - Před brněnským krajským soudem ve středu stanuli Jiří Kůt (22) a Martin Živkov (22), kteří čelí obžalobě z pokusu o vraždy. Oběma mladíkům, kteří v Rosicích na Brněnsku kvůli 86 korunám téměř ubili muže, hrozí 18 let vězení.
Brno, 2. května 2012 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.
Brno, 1. května 2012 (MEDIAFAX) - Státní zemědělská a potravinářská inspekce nařídila společnosti Globus ČR stáhnout z obchodní sítě explodující limonádu. Informoval o tom mluvčí potravinářské inspekce Pavel Kopřiva.
Ořechov, 1. května 2012 (MEDIAFAX) - Neobvyklou krádeží se zabývají brněnští policisté. Neznámý zloděj v Ořechově ukradl dětské atrakce, v úterý to uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek.
Brno, 1. května 2012 (MEDIAFAX) - Třetí stupeň požárního poplachu vyhlásili hasiči v úterý nad ránem v souvislosti s požárem lesa v katastru obce Lažánky na Brněnsku. Řekl to mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Haid.


