Umístění: Kultura Ostatni Mikulov chystá další velkolepý ples na zámku

Mikulov chystá další velkolepý ples na zámku

Mikulov, 6. ledna 2014 - Mikulovskou plesovou sezónu zahájí reprezentační večer, na kterém zazpívají Laďa Kerndl s dcerou Terezou, zatančí profesionálové v latinskoamerických tancích a hosté se setkají také s  krásou společenských šatů. Moderuje na mnoha zdejších akcích osvědčená Monika Brindzáková a zahraje několik kapel různých žánrů.

ples tanec

 

Ples se pořádá poslední lednovou sobotu od 20 hodin v hlavním sále zámku. Tradičního předtančení se zhostí brněnská taneční skupina DANZA a atraktivní latinskoamerickou show předvedou profesionálové Kateřina Jančová a Petr Pohlodek.

Hudební program zahajuje ve foyer sálu místní kapela Jazzpetit, skladby mnoha populárních žánrů pak v sále zahraje skupina The Teachers. Vrcholem večera bude nepochybně vystoupení mistra swingu Ladi Kerndla a jedné z nejpopulárnějších českých zpěvaček Terezy Kerndlové, do repertoáru zařadili i společné duety. Milovníci cimbálu se mohou těšit na muziku Kasanica, která hraje po celý večer v zámecké vinárně. Na závěr přijde DJ a hosté mohou zbytky energie k tanci vybít při diskotéce.

„V programu je také módní přehlídka exkluzivní kolekce společenských šatů svatebního salónu Evy Černé, kterou doplní i brýle ze společnosti Top Optik Grůzová. Velmi atraktivní budou i výhry v tombole,“ zve všechny příznivce plesové sezóny Marcela Koňáková, ředitelka pořadatelské společnosti Mikulovská rozvojová.

„Ples bude opravdovou společenskou událostí – nevšední prostředí, nádherná vystoupení a vzácní hosté. Na plese nebude chybět výběr kvalitních vín a vynikající catering,“ doplnila pozvání.

Cena slosovatelné vstupenky je 450 korun. Předprodej lístků je v Turistickém informačním centru Mikulov na Náměstí.  Zámecký sál se při plese otevře od čtvrt na osm večer.

Lenka Křivánková


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci