Umístění: Kultura Ostatni Veletrh Rybaření představí všechny novinky pro úspěšný lov

Veletrh Rybaření představí všechny novinky pro úspěšný lov

Brno, 15. března 2016 - Od 17. do 20. března se na brněnském výstavišti v pavilonu G2 uskuteční další ročník prodejní výstavy rybářských potřeb RYBAŘENÍ. „V letošním roce mohou rybáři vybírat z opravdu široké nabídky na stáncích více než 55 firem na čisté výstavní ploše přes 1 670 metrů čtverečních, což je oproti minulému roku nárůst komerční plochy o více než 40 %. Na dalších více než 1 000 metrech se bude konat doprovodný program, letos poprvé také na venkovní ploše," řekl Miloň Mlčák, ředitel výstavy.

rybar rybareni reka

 

"Rád bych také zmínil, že na Rybaření nabídnou novinky pro další sezónu, ale i tradiční osvědčený sortiment přední dodavatelé a importéři rybářských potřeb na český trh," dodal Mlčák. Součástí veletržní nabídky bude také atraktivní doprovodný program se zajímavými přednáškami a praktickými ukázkami.

Rybářská aréna se zajímavými osobnostmi
V doprovodném programu výstavy s názvem rybářská Aréna se návštěvníci dozvědí o nových technikách lovení, například o chytání sumců s revoluční vábničkou na umělé nymfy. Vyslechnou si také příběhy zkušených rybářů z oblasti kaprařiny, muškaření, přívlače, lovu v česku i ve světě. Na koho se můžete těšit v tomto roce? Karel Nikl poradí, jak správně lovit na plovoucí boilies, lov kaprů z dalekého odhozu přiblíží Jirka Scopex Majer. Tomáš Blažek nám přiblíží svět kaprů ve své přednášce Žij svůj sen na Českých svazových vodách. Mistr světa v muškaření Luboš Roza zavede prostřednictvím svých zážitků na mistrovství světa v muškaření Big River Race na Slovensku.

Praktické ukázky a představení novinek
Neméně zajímavou součástí doprovodného programu bude i představení a praktické ukázky novinek jednotlivých vystavovatelů, ať už se jedná o představení nových typů krmiv a dalšího rybářského vybavení. Před pavilonem G2 se můžete těšit na pravou rybářskou pohodu, nebude chybět ani občerstvení a posezení u vody!

Odborné poradenství pro všechny rybářské techniky
Nejenom začínající kapraři jistě přivítají odborné rady od předních českých rybářských kapacit, jako jsou třeba Tomáš Blažek, Ivan Juřička, Lukáš Krása, Michal Kučera, Roman Kuršner, Karel Nikl, Radek Řehák, Jaroslav Těšínský a další. S mořským rybolovem zase poradí Pavel Petr, s rybařením v Norsku Vladimír Zelenka.

TOP exponát výstavy Rybaření
I v letošním roce pokračujeme v návštěvnicky atraktivní soutěži TOP exponát výstavy Rybaření. Vítěz se z přihlášených exponátů vybírá v rámci anonymního internetového hlasování. A že je z čeho vybírat! Přehled přihlášených exponátů naleznete na webových stránkách výstavy od 15. března 2016. Výsledky soutěže budou vyhlášeny v rámci nedělního doprovodného programu výstavy Rybaření na podiu v pavilonu G2.

Výstava Rybaření v pavilonu G2!
Pro vstup na výstavu je nutné využít POUZE vstup G2 – Hlinky, který se nachází u zastávky MHD „Výstaviště – vstup G2“ na ulici Hlinky. Další možností je parkování v areálu výstaviště, kdy je zapotřebí pro vjezd do areálu využít bran číslo 8 nebo 9. V tomto případě je vstup možný také přímo od tohoto parkoviště v areálu výstaviště. Ostatní vstupy nebo vjezdy není možné využít.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci