Umístění: Kultura Ostatni Veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour se blíží

Veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour se blíží

Brno, 16. ledna 2017 - Od pátku 20. do neděle 22. ledna se na brněnském výstavišti uskuteční veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour, na kterých se bude prezentovat přes 800 vystavujících firem z 26 zemí. Návštěvníky čeká nejen pestrá nabídka zájezdů cestovních kanceláří do celého světa, ale jednotlivé kraje se zde budou předhánět, aby návštěvníky přilákaly do svých regionů, kde mohou strávit nezapomenutelnou zimní nebo letní dovolenou.

exoticka dovolena

 

Ve dvou největších pavilonech brněnského výstaviště si “to své” najde určitě každý. Veletrhu se účastní všechny naše významné turistické regiony, které se pochlubí novinkami pro novou sezonu. Po delší odmlce se představí i turistická centrála Slovenské republiky. Pro pěší, vodní i cyklo turisty jsou přichystány nové mapy a tipy na výlety, cykloturisté mohou navštívit cyklo vesničku, kde si budou moci otestovat tolik populární elektrokola.

Popáté se uskuteční gastronomický festival RegFoodFest s nabídkou oceněných regionálních potravin rozdělených na sekce potraviny, víno, pivo, káva a speciality. Zároveň na výstavišti proběhne třídenní finále 23. ročníku soutěže Gastro Junior Brno – Bidvest Cup, která je i Mezinárodním mistrovstvím České republiky mladých kuchařů, cukrářů a číšníků. Letošní téma pro fanoušky dobrého jídla je „Kapr na talíř“.

Doprovodný program bude probíhat po celou dobu konání veletrhů a je nabitý přednáškami, křesty publikací i zajímavým vyprávěním světoznámých cestovatelů.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci